PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616916}

Scooby-Doo: Epoka Pantozaura

Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur
6,8 2 608
ocen
6,8 10 1 2608
Scooby Doo: Epoka Pantozaura
powrót do forum filmu Scooby-Doo: Epoka Pantozaura

Prawdziwe filmy pełnometrażowe o Scoobim które były wręcz genialne to pierwsze cztery
czyli : Scooby Doo na wyspie Zombie , Scooby Doo i duch czarownicy , Scooby Doo i
najeźdźcy kosmosu i Scooby DOO i cyber pościg . Gdy w 2001 roku zmarł WIlliam Hanna za
filmy zabrało się samo Warner Bros i zmieniło Scoobiego w komputerową maskaradę .
Teraźniejsze filmy jak Meksykański potwór, AlohA Scooby czy Epoka Pantozaura to słabe
podróbki tych fantastycznych dzieł sprzed 10-12 lat. To już nie ten sam dreszczyk , nie te
prawdziwe potwory tylko mało straszne , przesłodzone komputerowe dno . Dawnego
Scoobiego juz nie będzie .. Bardzo to przykre bo jestem wielkim fanem tych starszych dzieł .
Nawet motyw piosenki ''Scooby DOO where are you '' nie jest wdrażany w bajkę od 2001
roku , czyli Cyber pościgu . To już nie ta magia .Kto się zgadza ??

pomgrej

Po części się zgodzę. Polecam jednak nowy serial Scooby Doo i Brygada Detektywów. Jak dla mnie świetny! Świeży, oryginalny, z własnym klimatem i ciekawymi wątkami między postaciami :) Ja byłem zachwycony i wyczekuję 2 sezonu.

pomgrej

Scooby-doo na tropie mumii to co?Podgrzybek?

ocenił(a) film na 10
dawidking2

Też uwielbiam tą częsc ;D

sanciaa

To fajnie.

ocenił(a) film na 8
sanciaa

Dokładnie, ta część ma coś w sobie :d

ocenił(a) film na 10
pomgrej

Najeźdźcy z kosmosu najbardziej lubię , ale wszytkie częsci Scoobiego są genialne :D

ocenił(a) film na 9
pomgrej

Ja prawdę powiedziawszy wolę nowsze filmy, choćby ten, który uważam, że jest jednym z najlepszych o scoobym. Dlaczego? W końcu ten film nie jest od początku do końca schematyczny jak choćby w 4 wymienionych przez Ciebie, gdzie Kudłaty i Scooby cały czas jedzą i wszystkiego się cykają. Najważniejszym jednak zmianą jest to, że Fred, Daphne i Velma wyewoluowali z postaci mało wyraźnych, wręcz epizodycznych do postaci o widocznym charakterze, o swoich problemach, silnie drugoplanowych. Także kreska nowych bajek jest rewelacyjna. Ogólnie uwielbiam scoobiego, ale stare filmy ogląda się trochę bez zaskoczenia, w nowych zawsze jestem zaskakiwany i to zazwyczaj bardzo pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones