PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561244}

Scooby-Doo! Abrakadabra-Doo

Scooby-Doo! Abracadabra-Doo
7,0 2 836
ocen
7,0 10 1 2836
Scooby Doo Abrakadabra Doo
powrót do forum filmu Scooby-Doo! Abrakadabra-Doo

Obejrzałam Scoobiego z sentymentu, bo na jego przygodach się wychowywałam. To typowa zagadka kryminalna w wersji dziecięcej... hm, dorośli raczej mogą się przy nim nudzić. Dzieciom, które nie są rozwydrzone brutalnymi grami komputerowymi pełnymi krwi i przemocy, film się spodoba.

agatman

Dokładnie, ja z tego samego powodu obejrzałam! Tęsknię za tym, kiedy siedziałam cały dzień roziwązując zagadki z Scoobiem! Mimo upływu lat, to nadal robią świetne produkcje ze Scoobym. A nawet Scooby ma sarkastyczny ton. Gdy siostra Velmy powiedziała, że Kudłaty jest odważny, to Scooby zaczął się śmiać. To był świetny pomysł w filmie! :D

ocenił(a) film na 8
agatman

Też uwielbiam Scooby'ego. Ogólnie się wychowałem na bajkach Hanna - Barbera, aż chce mi się płakać jak widzę, że zanikają stare dobre kreskówki i wchodzą nowe IDIOTYCZNE bajki które są brutalne lub nie mają żadnego sensu np. Zwykły serial, Pora na przygodę, czy Świat Gambolla czy jakoś tak . Po prostu nie mam słów jak widzę, gdy to mój młodszy brat ogląda.

ocenił(a) film na 7
agatman

Też sie wychowałem na tej kreskówce i mimo że mam 31 lat to nadal sie świetnie bawię przy Scoobim :)

ocenił(a) film na 6
agatman

Nie powiedziałbym że to stary dobry klasyk.
Wychowałem się poniekąd na scoobym.
Odc były bardzo dobre, pełne też.
Ale im dalej do przodu to bajki tracą tę swoją beztroską klasyczność na rzecz bardziej rozbudowanych i można by ująć bardziej napakowanych bajerami.
Nie powiem, Abrakadabra Doo była całkiem ok.
Ale te potworki z filmu na film są troszkę nudnawe i brakuje im tego czegoś co było czy to w odc czy w filmach wcześniejszych.
Przynajmniej ja mam takie odczucie.
Ale to prawda, dzisiejsze bajki są niczym w porównaniu do tego co MY oglądaliśmy za naszych starych czasów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones