PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487262}

Scooby-Doo! Strachy i patałachy

Scooby Doo! The Mystery Begins
6,1 4 313
ocen
6,1 10 1 4313
Scooby Doo Strachy i patałachy
powrót do forum filmu Scooby-Doo! Strachy i patałachy

Widziałam ten film przez przypadek i jestem szczerze zawiedziona. Scooby Doo jest moją ulubioną
bajką z dzieciństwa i mam do niej sentyment.
Oglądając ten film, chciałam wyłączyć telewizor, jednak uznałam, że lepiej obejrzę do końca, żeby
nie wypowiadać się na temat obrazu, widząc zaledwie 15 minut.
Z obsady jedynie Kudłaty i Velma byli jako tako dobrani, choć charaktery zarówno ich jak i reszty TS
odbiegają od tych Hanny-Barbery. Po prostu nie mogłam słuchać tego co mówią! Do tego
BEZNADZIEJNY dubbing. Scooby'ego przynajmniej zostawili...
Fabuła też mi się nie podobała; co więcej - od początku wiedziałam kim jest duch.
Efekty specjalne - dno.
Gwiazdka jedynie za to, że to "Scooby Doo".

ocenił(a) film na 1
fabulouscar

Zgadzam się w 100%, do tego dziwię się patrząc ile lat miała wtedy aktorka grająca Daphne Blake bo miała 16, (dziś 26), a wygląda tam na starą babę 40 po dwóch ciążach, nie wiem jak można tak postarzyć dziewczynę, fabuła jakaś taka mdła, nie wiem, albo przegapiłem albo z trzech duchów rozpoznano tylko jednego, dubbing, pomyłka.

TOMSAD1991

Serio wyglądała tam na 40 lat? - Cóż owszem nie wyglądała na 16 lat, jednak na 40 uważam też nie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones