PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594427}

Scooby-Doo! Wakacje z duchami

Scooby Doo: Camp Scare
6,9 4 311
ocen
6,9 10 1 4311
Scooby Doo Wakacje z duchami
powrót do forum filmu Scooby-Doo! Wakacje z duchami

Prawdziwe filmy pełnometrażowe o Scoobim które były wręcz genialne to pierwsze cztery
czyli : Scooby Doo na wyspie Zombie , Scooby Doo i duch czarownicy , Scooby Doo i
najeźdźcy kosmosu i Scooby DOO i cyber pościg . Gdy w 2001 roku zmarł WIlliam Hanna za
filmy zabrało się samo Warner Bros i zmieniło Scoobiego w komputerową maskaradę .
Teraźniejsze filmy jak Meksykański potwór, AlohA Scooby czy Epoka Pantozaura to słabe
podróbki tych fantastycznych dzieł sprzed 10-12 lat. To już nie ten sam dreszczyk , nie te
prawdziwe potwory tylko mało straszne , przesłodzone komputerowe dno . Dawnego
Scoobiego juz nie będzie .. Bardzo to przykre bo jestem wielkim fanem tych starszych dzieł .
Nawet motyw piosenki ''Scooby DOO where are you '' nie jest wdrażany w bajkę od 2001
roku , czyli Cyber pościgu . To już nie ta magia .Kto się zgadza ??

ocenił(a) film na 8
pomgrej

Zgadzam się, to już nie tą sama magia. Mimo to lubię obejrzeć sobie nowe filmy z przygodami Scoobiego, po przywołują wspomnienia z dzieciństwa, nie wiem w jakim wieku jest kolega ale ja wychowałem się na tym prawdziwy Scoobim i były to fajne czasy, i mimo że technologiie komputerowe nie były tak rozwinięte to Scooby wydawał się bardziej prawdziwy niż ten dzisiejszy komputerowy:-(
Pozdro

ocenił(a) film na 7
pomgrej

Mi się ciężko wypowiedzieć, bo inne filmy o Scoobim oglądałam lata temu, ale dzięki za podrzucenie fajnych tytułów. Na pewno sobie kiedyś z przyjemnością obejrzę. Co do piosenki to była świetna i wielka szkoda a wręcz profanacja, że ją wyrzucili, ale ten film jest bardzo przyjemny i lubię do niego wracać wbrew producentom, bo nie jestem już dzieckiem;)

pomgrej

Przesadzacie. Scooby doo to od zawsze była animacja robiona na to samo kopyto czyli kiepska. Jedyne dlaczego się to oglądało to relacje między przyjaciółmi. Tyle. A nowe animacje wcale gorsze nie są, mówicie że tak jest ponieważ przemawia przez was nostalgia, sentymentalizm i autosugestia czyli sam Warner Bross więc gorsze.... Jestem fanem Scooby'ego od dziecka i nic się nie zmieniło jednak nie mówie takich głupot jak Wy.

ocenił(a) film na 8
pomgrej

Ty tak na serio pod każdą bajką o Scoobym dajesz ten sam post ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones