PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31334}
5,7 40 399
ocen
5,7 10 1 40399
3,7 13
ocen krytyków
Scooby Doo
powrót do forum filmu Scooby-Doo

PORAŻKA!!!

użytkownik usunięty

Ten film jest tragiczny! Bez dwóch zdań jeden z najgorszych jakie widziałem! Okropne, rażące w
oczy efekty, które są nie lepsze jak w "Wiedźminie", żałosny humor (jedynym widzem śmiejącym się
na turnieju puszczania gazów byłby niemowlak), postacie nie przypominają ani trochę
kreskówkowych wersji (z Freda zrobili jakiegoś lalusia, z Daphne damę do ratowania itd.), zaś
Scrappy stał się jakimś łotrem. Bardzo lubię serial animowany, ale film aktorski nie zasługuje na
wyższą ocenę niż 1/10!

użytkownik usunięty

G**no jakich mało!

ocenił(a) film na 1

Dokładnie! Zbeszcześcili klasyk jakim bez wątpienia jest Scooby-Doo! William Hanna na pewno w grobie się przewracał widząc co Oni zrobili z bohaterami.

ocenił(a) film na 7

Z tego co ja pamiętam w serialu Fred właśnie był lalusiem, może nie takim jak w filmie, ale jednak zadbany chłopak przejmujący się wyglądem. Daphne natomiast była zawsze "damą" czy też "paniusią" ratowaną z opresji, zawsze coś ją porywało itd. Myślę, że duet Hanna-Barbera nie mają powodu do przewracania się w grobie bo to jest jakaś luźna ekranizacja. A efekty? Czego oczekiwać po roku 2002 lub 2004? To nie Troja, tylko Scooby Doo. Czy my na pewno oglądaliśmy ten sam serial? Ponadto nie rozumiem porównania "Scooby Doo" do "Wiedźmina". Troszkę to słabe autorze posta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones