PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717691}

Scooby-Doo!

Scoob!
6,1 6 688
ocen
6,1 10 1 6688
Scooby Doo
powrót do forum filmu Scooby-Doo!

Prawdopodobnie największą zaletą filmu są bohaterzy: barwni, dobrze napisani i nie są niczym chodzące archetypy. Nawet tak (moim zdaniem) zupełnie niepotrzebne postacie jak Blue Falcon, czy Dee Dee są ciekawe i mają chociaż trochę głębi. Dodatkowo, Dicka Dastardly uważam za doskonały czarny charakter, uwielbiałem go w "Złap gołębia" i także w tej animacji nie zawodzi. Niestety Fred trochę oberwał, gdyż został spłycony do głupiego osiłka, co jest dla mnie w ogóle niezrozumiałe.
Co do wad, to największą wadą filmu jest fabuła. Historia o superbohaterach ubrana w poszukiwanie paranormalncyh artefaktów i wszystko zwieńczone spotkanie z mitologicznym stworem. Mam wrażenie, że gdyby zamiast znanej nam grupy przyjaciół dali zupełnie randomowe osoby, film w ogóle by się nie zmienił. To co w Scooby Doo najważniejsze, czyli rozwiązywanie zagadek, zostało całkowicie zepchnięte na margines. Przez takie zagranie film zupełnie stracił klimat, tak charakterystyczny dla serii o gadającym psie. Momentami czułem się jakbym oglądał minionki albo serial animowany marvela.
Byłoby 5/10, ale ocenę podbija piękna animacja i całkiem śmieszne gagi.
O i scena z dzieciństwa była super.

ocenił(a) film na 6
noforov

Gdzie obejrzałeś ten film ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
noforov

Dzięki (:

ocenił(a) film na 4
noforov

Ja dziś widziałem i zdecydowanie się z tobą zgadzam. Na początku jak Scooby idzie do domu Kudłatego i..... aż chce mi się płakać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones