Scooby-Doo!

Scoob!

2020
6,1 2 105
ocen
6,1 10 1 2105
3 300
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Scooby-Doo!
 • noforov ocenił(a) ten film na: 6

  Prawdopodobnie największą zaletą filmu są bohaterzy: barwni, dobrze napisani i nie są niczym chodzące archetypy. Nawet tak (moim zdaniem) zupełnie niepotrzebne postacie jak Blue Falcon, czy Dee Dee są ciekawe i mają chociaż trochę głębi. Dodatkowo, Dicka Dastardly uważam za doskonały czarny charakter, uwielbiałem go w "Złap gołębia" i także w tej animacji nie zawodzi. Niestety Fred trochę oberwał, gdyż został spłycony do głupiego osiłka, co jest dla mnie w ogóle niezrozumiałe.
  Co do wad, to największą wadą filmu jest fabuła. Historia o superbohaterach ubrana w poszukiwanie paranormalncyh artefaktów i wszystko zwieńczone spotkanie z mitologicznym stworem. Mam wrażenie, że gdyby zamiast znanej nam grupy przyjaciół dali zupełnie randomowe osoby, film w ogóle by się nie zmienił. To co w Scooby Doo najważniejsze, czyli rozwiązywanie zagadek, zostało całkowicie zepchnięte na margines. Przez takie zagranie film zupełnie stracił klimat, tak charakterystyczny dla serii o gadającym psie. Momentami czułem się jakbym oglądał minionki albo serial animowany marvela.
  Byłoby 5/10, ale ocenę podbija piękna animacja i całkiem śmieszne gagi.
  O i scena z dzieciństwa była super.

 • Daas_D ocenił(a) ten film na: 6

  noforov Gdzie obejrzałeś ten film ?

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Daas_D ocenił(a) ten film na: 6

  noforov Dzięki (:

 • KisielowskiMK ocenił(a) ten film na: 4

  noforov Ja dziś widziałem i zdecydowanie się z tobą zgadzam. Na początku jak Scooby idzie do domu Kudłatego i..... aż chce mi się płakać.