PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220748}

Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim vs. the World
6,8 52 930
ocen
6,8 10 1 52930
7,8 33
oceny krytyków
Scott Pilgrim kontra świat
powrót do forum filmu Scott Pilgrim kontra świat

4/10

ocenił(a) film na 4

Jak dla mnie to nic specjalnego, a czasami mialem wrazenie ze ogladam serial POKEMON. Film bardziej dla dzieci i skad taka wysoka ocena.

ocenił(a) film na 10
johnfifa

Pokaż mi dzieci, które skumają te nader licze nawiązania do gier (starych gier) i komiksów. Ja, stary koń (rocznik '84, ech...), wychowany na kochanej "Atarynce" 65XE, grach "automatowych" i paru "superbohaterskich" komiksach, uwielbiam ten film i "czuję" go w 100%. I nie jestem jedyny:
http://www.filmweb.pl/film/Scott+Pilgrim+kontra+%C5%9Bwiat-2010-220748/discussio n/9+10,1519977

johnfifa

Pytanie powinno brzmieć skąd taka niska średnia, a odpowiedź stąd że to film będący hołdem dla przespanego u nas pokolenia.

ocenił(a) film na 3
johnfifa

Popieram wypowiedź. Może i film opowiada o przespanym pokoleniu. Stare gry, do których nawiązuje, znam również doskonale i mam do nich sentyment, ale konwencja filmu jest dla mnie strasznie denerwująca. Pewnie to tylko kwestia gustu, lecz film jak dla mnie po prostu słaby.

ocenił(a) film na 4
chemas

Pobrałem to "dzieło" dla Mary Elizabeth Winstead, którą uwielbiam. Jednak po 33 minutach spasowałem...
Bo to bardzo słaby film jest.

ocenił(a) film na 4
Max66

Po obejrzeniu całości (przebrnięciu przez mękę występu prince'owatego pierwszego ex) podnoszę ocenę do 4.

johnfifa

dokładnie miałem te same odczucia ogólnie ujalem ten film tak: o ziomku który cierpi na schizofrenie paranoidalną nałogowy uzależniony maniak gier itp.. w końcu chciał podymac i gdy zobaczył fajna laskę to stworzył sobie jakiś wyimaginowany świat w którym był super prze bohaterem, kiczowaty film jedynie śmieszne w miarę to ukazanie tych pederastów w filmie hehe, generalnie próbując oglądać ten szajs denerwowalem się to tak głupi film ze można go puszczać ludziom za kare xD tortury

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones