PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851885}

Krzyk

Scream
6,0 19 475
ocen
6,0 10 1 19475
6,7 27
ocen krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

Obejrze

ocenił(a) film na 8

Jednak wątpię aby drownal częścią Cravena.Do kina się wybiorę bo widziałem wcześniejsze części.

ocenił(a) film na 8
Koneser_Kielce

Krzyk bez jego założyciela czy z tego może wyjsc dobry horror????? Pojde do kina w dniu premiery i sie przekonam ile bedzie ludzi w kinie

sador1991

Film zbiera świetne opinie! Podobno najlepsza część od kultowej "jedynki". Zaraz idę na seans. Dam znać po seansie o swoich wrażeniach.

ocenił(a) film na 7
DziurawaMarysia

A jednak dorównał, idzcie do kina szybko

Monik79

Tak właśnie wróciłem. Rewelacja, świetnie bawi się konwencją, przyzwyczajeniami widzów. Jeden z najlepszych slasherów w historii.

ocenił(a) film na 7
DziurawaMarysia

Zgadzam się, i śmieszno i straszno, i wzruszająco. I z przekazem.

Monik79


Na chwilę obecną mój ranking serii wygląda tak:

1. Krzyk (8/10)
2. Krzyk 5 (8/10)
3. Krzyk 2 (7/10)
4. Krzyk 4 (6/10)
5. Krzyk 3 (4/10)

ocenił(a) film na 7
DziurawaMarysia

Dlaczego uważasz że Krzyk 3 to najsłabsza część??????

DoktorLejdo

bo mi sie najmniej podobała :)

ocenił(a) film na 7
DziurawaMarysia

Trójka jest częścią która jest moim zdaniem jest dobra i zakończenie z Romanem który najpierw pozoruje swoją śmierć a na koniec okazuje się być zabójca w masce było najbardziej zaskakujące ze wszystkich części.

DoktorLejdo

Cieszę się, że Ci się podobał, ale ja mam inne zdanie.

ocenił(a) film na 7
DziurawaMarysia

Ja tylko pytam bo jestem ciekawy co było lepsze w 4 części że oceniłaś wyżej niż 3???????

ocenił(a) film na 8
DziurawaMarysia

Jak oceniasz 6 cześć Krzyku na którym miejscu jest w porównaniu z innymi Krzykami?????????????

Koneser_Kielce


1. Krzyk (8/10)
2. Krzyk 5 (8/10)
3. Krzyk 2 (7/10)
4. Krzyk 6 (7/10)
5. Krzyk 4 (6/10)
6. Krzyk 3 (4/10)

Koneser_Kielce

Czasem jednak cuda się zdarzają! Udało się! Świetny samoświadomy meta-slasher.

ocenił(a) film na 8
DziurawaMarysia

Wybieram się dziś choć wcześniej nie byłem taki pewien czy pójdę i poświęcę bilet.

Koneser_Kielce

To daj znać, co sądzisz.

ocenił(a) film na 8
DziurawaMarysia

Na wieczór napisze jak będę po projekcji tej części

ocenił(a) film na 8
DziurawaMarysia

Byłem obejrzałem i na świeżo mogę powiedzieć że to udana część która nie jedzie na dotartych do granic schematach choć niektóre są kopiowane ale jest coś nowego nie wszystko można przewidzieć i nie czuje się ze film trwa dwie godziny to jest teraz niespotykane w tego typu horrorach. Bardzo zaskoczyło mnie to że nie Sidney Presscot była główna bohaterka jak w poprzednich częściach jest tylko na drugim planie. Końcówka jest dobra choć nie powala i jednego z morderców przewidziałem ale i tak jak na te serię film nie rozczarował.

ocenił(a) film na 7
Koneser_Kielce

Dziwne ale wcale nie jest to słaba część i dzięki temu seria Krzyku stoi na wysokim poziomie jak na slashery.

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Krzyk pokazuje jakie zachowania maja bohaterzy slasherow czyli uciekaja na gore przed morderca lub chodza sami lub zostaja sami w domach mimo ze sa w strefie ryzyka i zabojca moze ich dopasc

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Fakt inne sleshery przy 5 części są wydmuszkami a Krzyk trzyma się na jakimś poziomie

ocenił(a) film na 7
Koneser_Kielce

Mówią że ma być kolejna część i to szybciej niż dekadę.

ocenił(a) film na 7
Koneser_Kielce

Na końcu filmu jest wzmianka "For Wes".

ocenił(a) film na 8
ObcaFormaBycia

Jeden gość z filmu miał na imię Wes to nie jest przypadek a inny nazwisko Carpenter

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones