PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224821}

Sekret

Paheli
7,6 3 043
oceny
7,6 10 1 3043
Sekret
powrót do forum filmu Sekret

Po co mu tam te wąsy? Bleeeh!
A sam film jest ciut inny, przede wszystkim znacznie krótszy niż zazwyczaj bollywoodzkie produkcje, które do tej pory udało mi się zobaczyć - jako, że normalny dłuuugi rozwój akcji i uczuć został streszczony przez narrację dwóch kukiełek (inne duchy??). Poza tym miałam pewien niedosyt tańca (zwłaszcza męskiego, bo kobiece były, głownie grupowe) i piosenek, które zazwyczaj najbardziej lubię w tych filmach...
Ponoć w Indiach film się nie spodobał, a w Ameryce miał wielkie powodzenie... Więc trzeba samemu zobaczyć ;-)

Anaru

Anaru, zgadzam się chyba ze wszystkim co napisałaś... Wąsy, a fuj... (choć i tak te oczy łagodzą nawet takie "zgrzyty" chcrakteryzacyjne;-))
Film rzeczywiście nie do końca z bollywoodzkimi fajerwerkami... ma swój urok, ale dla mnie i muzyka, i tańce trochę słabsze niż zazwyczaj...ale i tak jestem zauroczona i nawet się wzruszyłam:-DD
musze też pochwalić Rani za grę... bo SRK chyba nie muszę;-)
pozdrówka!

ocenił(a) film na 8
Anaru

Cześć Anaru :) to po pierwsze :)
Po drugie PIęKNA BAśń.
Po trzecie wydaje mi się, że zapewne twórcy założyli sobie z góry, że będzie to kandydat do Oscara, dlatego też jest krótszy i trwa TYLKO 2 godziny z czymś. Szczerze mówiąc, odczułam to, że jest krótszy. Pod koniec wydawało mi się, że jest jakiś taki... urwany.
Film ogólnie mi się podobał, Kukiełki rewelacja, muzyki było mniej, niż w innych bollywoodach, ale za to jaka była!! Utwór "Dheere Jalna" mnie rozbraja doszczętnie.

ocenił(a) film na 8
Anaru

Zapomniałam dopisać, że SRK jako Wąsata Pierdoła REWELACYJNY! :) Pięknie go zagrał :)

ocenił(a) film na 9
Anaru

A mi tam wąsiska nie przeszkadzały (no, prawie wcale;) Szaruk to Szaruk, z wąsami czy bez;D

ocenił(a) film na 9
Anaru

Aha, dzięki tym wąsom to nawet NOS Szaruka wydawał się mniejszy;D

ocenił(a) film na 8
tutiki

Mi tam na poczatku to przeszkadzalo ale puzniej nie bylo wazne ale lepiej wyglada bez co do piosenek to byly super szkoda ze tak malo a konczowka filmu tez wydala sie mi ucieta mogli by wiecej pokazac bo film byl nawet ciekawy i zabawny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones