PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107587}

Sekretne życie Waltera Mitty

The Secret Life of Walter Mitty
7,0 110 834
oceny
7,0 10 1 110834
6,4 26
ocen krytyków
Sekretne życie Waltera Mitty
powrót do forum filmu Sekretne życie Waltera Mitty

Ten film jest dla mnie obok "Daleko od Szosy" takim rodzajem akumulatora i motywatora, który pcha mnie do tego aby starać się przeżywać wyjątkowe chwile w których się trwa... Dla mnie ten film to arcydzieło.

ocenił(a) film na 9
Zakeri

[SPOILER]
Sceny z Penn'em to kwintesencja filmu. Tekst o pięknych rzeczach które nie szukają poklasku i chwilach, które chce się zatrzymać niezmącone niczym w pamięci to moim zdaniem taki prztyczek w nos współczesnemu społeczeństwu, gdzie co chwila ludzie oczekują zauważenia, mizdrzą się i robią sobie fotki z każdego nawet najmniej znaczącego wydarzenia. 1000 zdjęć a żadne nie godne uwagi. Dewaluacja miłości, przyjaźni, rodziny... praktycznie wszystkiego.
W połowie filmu zrobiłem sobie przerwę i powiedziałem do siebie "dobra, jest 8 oby tylko tego nie zepsuli (pomyślałem inne słowo ale nie przejdzie przez cenzurę ;))" no i dobili do 10, chociaż finał... no może być. Świetne zdjęcia i muzyka. Świetna zabawa z widzem w detektywa i ani jednej niepotrzebnej sceny. I skąd ja znam to odpływanie w świat marzeń... a z autopsji ;)) Ocena do weryfikacji za jakiś czas. Jeśli wciąż będzie mi się podobał jak teraz, to zmienię na 10 :)

ocenił(a) film na 10
Guliwer_2

jestem po 3 seansie. na początku dałem 7, kolejnym razem poprawiłem na 8. Dzisiaj zdecydowanie poprawiam na 9. Dawno żaden film tak pozytywnie na mnie nie wpływał, a za każdym razem znajduje coś ciekawszego w zdjęciach, muzyce, grze aktorów. świetne kino.

ocenił(a) film na 10
kkaleta

W tym tygodniu wpadł chyba już 5 lub 6 raz. Za każdym razem zwracam uwagę na coś innego. Muszę dać 10, bo mało filmów na mnie tak działało.

ocenił(a) film na 7
Guliwer_2

Dokładnie, scena z Pennem jest uderzająca, i trochę zaskakująca biorąc pod uwagę, że wypowiedziana przez fotografa. Mogłaby się idealnie odnosić do tego, co np. zauważalne jest na koncertach, stanie z telefonem, nagrywanie, wysyłanie snapów zamiast przeżywanie chwili. Oczywiście jest wiele innych tego typu sytuacji, które usilnie się dokumentuje.

ocenił(a) film na 8
Guliwer_2

Moim zdaniem to prztyczek w nos głównego bohatera, bo skoro często "odlatywał", to rzadko zatapiał się w chwili. ;)

ocenił(a) film na 8
Zakeri

To daj 10.

ocenił(a) film na 10
lukagrabo

Byłem pewien że dałem... daję więc;)

ocenił(a) film na 10
Zakeri

Też uwielbiam "Daleko od szosy". To mój serial dzieciństwa :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones