PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339494}

Sekrety

Ha-Sodot
6,9 1 336
ocen
6,9 10 1 1336
Sekrety
powrót do forum filmu Sekrety

jedno jest pewne

ocenił(a) film na 7

przepiękna muzyka w filmie!!!

ocenił(a) film na 6
indiana13

to prawda, muzyka jest bardzo dobrym akcentem tego filmu i w ogóle dźwięk.

majkalipcowa

Witam, czy wiecie może gdzie mogę dostać muzykę z tego filmu?

ocenił(a) film na 6
gosia1408

Niestety ja nie mam muzyki z tego filmu i nie wiem gdzie ją można znaleźć.

majkalipcowa

Ja znalazłam na necie info o płycie cd ale nigdzie nie ma wiadomości o ewent. możliwości posłuchania...a najbardziej interesuje mnie piosenka która leci na końcu przy napisach......najprawdopodobniej to Dana Adini....ją śpiewa, dzięki za odp.

gosia1408

"ha sodot ost" w google

gaco16

Dzięki, piosenkę o która mi chodziło znalazłam;)

ocenił(a) film na 10
gosia1408

Hej, a mogłabyś podać nazwe tej płyty?

marzi8

Hasodot (The Secrets). Original Soundtrack (2008 to jest płyta a to stronka: http://www.judaicawebstore.com/-hasodot-the-secrets-original-soundtrack-2008-P23 15.aspx i sa podane tytuły choć tj mnie to najbardziej zależało na dwóch piosenkach które lecą na napisach ich chyba na płycie nie ma.....

ocenił(a) film na 10
gosia1408

Dzieki, mi zalezy na trzech piosenkach z filmu więc mysle ze po tytułach je znajde;)

marzi8

Spoko;))troszkę się namęczyłam zanim znalazłam te 2 piosenki z końcowych napisów, jeśli nie znajdziesz swoich piosenek to byc może chodzi Ci o te same co mnie......Sodot Secretes - Dana Adini i niestety tylko hebrajski tytuł ang sie nie namierzy ale tez zajebisty kawałek...polecam: Maya Rotman מאיה רוטמן - התיקון של חיי

ocenił(a) film na 10
gosia1408

Ja juz znalazłam swoje. Ta muzyka jest cudowna:) a szczegolnie Piah Patcha - a capella :)))

marzi8

Cała muzyka z tego filmy jest piękna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones