PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 677
ocen
7,8 10 1 658677
7,7 40
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Powinno być co najmniej 10. Przecież to jest arcydzieło!

ocenił(a) film na 10
rusofil

Dokładnie tak !

ocenił(a) film na 9
rusofil

To przez młodzież która zaniża oceny starych filmów, bo 'badziewne, stare'. To smutne.

ocenił(a) film na 3
Pink_Phink

To, że niektórzy zaniżają ocenę nie musi świadczyć, że są trollami albo złą młodzieżą. Owszem, ja zaliczam się do młodzieży, ale uwielbiam stare filmy. Ale Seksmisji nie trawie. Oglądając ani razu się nie zaśmiałem, nie wiem, co miałby być śmiesznego. Ale nigdy nie lubiłem polskich komedii i chyba nie polubię. A za film 3/10

ocenił(a) film na 10
rusofil

To proste. Ocenę zaniżają trolle z Femenu.

ocenił(a) film na 10
Marik1234

Jakie to proste...

użytkownik usunięty
rusofil

Dlatego, że nie każdy musi widzieć w tym filmie arcydzieło. Z Waszych opinii wynika, że wszyscy , co dali mu mniej niż dziesięć są trollami i młodzieżą. Dla mnie ten film nie jest arcydziełem, jest bardzo dobry lub rewelacyjny. I uważam, że ma taką ocenę, na jaką w 100% zasługuje.

ocenił(a) film na 8
rusofil

TO niestety nie jest arcydzieło... bardzo,bardzo mocno opiera się na THX 1138 z 1971r. Fabuła jest niemal identyczna.Bardzo lubię ten film,jednak trzeba zaznaczyć że Machulski sporo tutaj ściągną,a osoby które oceniają niżej,po prostu to wiedzą.

użytkownik usunięty
rusofil

"Co najmniej"10? Przecie nie ma wyzszej oceny ;)

użytkownik usunięty
rusofil

Jakie arcydzieło?Lipa ,a nie arcydzieło.:)

ocenił(a) film na 9
rusofil

Proszę zobaczyć jak niestety ocena spadła przez te lata

ocenił(a) film na 10
rusofil

Niestety, obecnie jest 7.8. Dzisiejsze pokolenie chyba nie rozumie takiego poczucia humoru

ocenił(a) film na 8
rusofil

Bardzo dobra scenografia w filmie. Świetne kostiumy. Film zrealizowany w czasach PRL-u, ale bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones