PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 633
oceny
7,8 10 1 658633
7,7 40
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

tam musi być jakaś cywilizacja". Wszędzie jednak piszą, że było to ocenzurowane. Mnie się coś
pomyliło, czy latały różne wersje po kinach?

Piotru33

Dobrze słyszałeś. To jedna z legend o "komunizmie" w Polsce.

ocenił(a) film na 10
Piotru33

Jeśli się nie mylę to ta kwestia była wycięta w wersji wyświetlanej w Związku Radzieckim.
Nie ona jedna zresztą.

ocenił(a) film na 9
Piotru33

Ciekawe czy specjalnie później odpikane zostały filmy, po 89 ;p

ocenił(a) film na 8
Piotru33

Dobrze słyszałeś. Wczoraj oglądałam film i takie padły słowa i nie były one ocenzurowane. Być może jest tak, jak pisze nightgale, w co jestem skłonna uwierzyć.

ocenił(a) film na 10
Piotru33

Tuż po wyjściu na powierzchnię. Cytat brzmiał: "Uwaga, grupa. Kierunek wschód. Tam musi być jakaś cywilizacja".
Istniała wersja ocenzurowana i nie. Mam na płytach jedną i drugą. Z niewiedzy, albo lenistwa niektóre kanały puszczają ocenzurowaną.

ocenił(a) film na 10
Piotru33

A kiedy widziałeś ten film w kinie? Jak za komuny, to dziwne, że ta scena tam była. Chyba że jednak ściemniali z tą cenzurą. Albo się załapałeś/aś, zanim wycięli tę scenę. Jerzy Stuhr był gościem na ASP na Przystanku Woodstock i mówił, że cenzura dopuściła film do emisji, ale na premierze I-szy Sekretarz zbladł, jak zobaczył tę scenę. Także potem wysyłali ludzi do kin, w których byly kopie i wycinali tę scenę z taśmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones