Film

Child Sex Tourism. Tracking the Pedophiles

2010 49 min.
6,8 208
ocen
6,8 10 1 208
64
chce zobaczyć
{"id":"621462","linkUrl":"/film/Seksturystyka+dzieci%C4%99ca.+Tropem+pedofil%C3%B3w-2010-621462","alt":"Seksturystyka dziecięca. Tropem pedofilów"}
Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
produkcja
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
Na razie nikt nie dodał opisu do tego filmu.
Możesz być pierwszy!
Dodaj opis filmu
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 'pedofilia jest rodzajem tożsamości seksualnej'

  grezyl

  powiada zagraniczniak, który adoptował dziewczynkę. imho pedofilia jest taką samą dewiacją jak homoseksualizm z punktu widzenia psychologii. tylko zindoktrynowany idiota tego nie zauważa.

 • Grek z początku dokumentu..

  adamxx68 ocenił(a) film na 6

  pojechał do Kambodży specjalnie po to by uprawiać sex z 15 latką, kiedy w jego kraju taki sex z dziewczyną jest legalny, stracił pieniądze i wolność, adrenalina??

 • tragedia

  joka_2

  Biedne małe dziewczynki, które przekrzykują się aby to ich wybrał klient, a jedna od drugiej potrafi lepiej miam-miam, czy jak to tam brzmiał seks oralny w ich wykonaniu. Jestem dziś już zmęczona, nie mam werwy by powtórnie denerwować się i wkurzać, że tacy totalnie psychiczni pedofile, zoofile też, ... więcej

 • opis

  d5day ocenił(a) film na 7

  Kambodża należy do najbiedniejszych państw Azji Południowej. Jedna trzecia mieszkańców żyje tu za równowartość jednego euro dziennie. W Phnom Penh, stolicy kraju, na ulicach mieszka prawie dwa tysiące dzieci. Skrajne ubóstwo mieszkańców sprawia, że Kambodża stała się głównym celem seksturystyki dziecięcej. Walkę z ... więcej

 • Szokujący dokument !!!!!!!!!!

  nathalie.de

  obejrzałam go teraz w nocy, jestem przerażona i będę miała koszmary senne !!!! to niemożliwe jak faceci potrafią być obrzydliwi,gorsze od świń,które jedzą z koryta i tam sr.....ją,że się tak już wyrażę !!!!!!

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.