PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401429}
5,6 5 731
ocen
5,6 10 1 5731
Semi Pro: Drużyna marzeń
powrót do forum filmu Semi-Pro: Drużyna marzeń?

0/10

ocenił(a) film na 1

Totalna porażka. NIe POlecma. Flim jest nudny jak dla mnie i ma też dziwny humor

ocenił(a) film na 5
mattrecords

Dziwny humor? Raczej typowy dla komedii z Farellem, więc nie wiem, czego Ty się spodziewałeś. Są dobre i zabawne momenty, ale czasami się dłuży. Sporo zależy tez od tłumaczenia, bo ja widziałem dwa i bardzo się różniły. Mecze może nie były widowiskowo nakręcone, ale o to tutaj nie chodziło. No i alley-up niszczy w tym filmie :D:D Farell standardowa gra postać, która w rzeczywistym świecie ni miała by szans na zaistnienie. W mojej opinii film 5/10, bo nic nowego film nie wniósł, ale jak ktoś lubi takie komedie, to obejrzeniu tej nie będzie uważał swojego czasu za stracony.

ocenił(a) film na 7
mattrecords

niestety aaaale.. film zasluguje przynajmniej na 6/10 . humor banalnie prosty ale potrafi rozbawic , nie wiem czego sie spodziewales po filmie z Farelką tak btw :D .

mozna zarzucac ogolnopojeta glupote ale mysle ze kazdy kto gra chociaz amatorsko w koszykowke i wie co to jest alley-oop ( : doceni ten film :>

ocenił(a) film na 1
mattrecords

Dla mnie tez żenada. W tym filmie nikt sie nie stara. Tego nie dało sie oglądać. Moja ocena 1,2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones