PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791875}
6,1 16 641
ocen
6,1 10 1 16641
2,3 3
oceny krytyków
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa

Po Zimnej Wojnie mogę śmiało powiedzieć, że Szyc jest w formie. Dlatego mimo, że to nie mój gatunek chętnie obejrzę dla odmiany komedię z jego udziałem.

milo_94

Cieszy mnie, że również ktoś ceni Szyca, poza rolami w fatalnych filmach miewa również swoje momenty. (Niestety, chyba właśnie te złe filmy mają największą oglądalność, i dlatego jest kojarzony głównie z tych ról? Chyba tym należy to tłumaczyć.) Za co go szanuję, to już się rozpisałam przed chwilą w innym wątku przy tym filmie, nie chcę się głupio powtarzać, hej.

supermuzg_ok

Jak każdy aktor ma swoje gorsze i lepsze momenty, ale wiadomo wszyscy pamiętają te gorsze. Mam nadzieję, że teraz ma swoje lepsze 5 minut.

milo_94

Szyc jest bardzo dobrym aktorem. Wyszedł na szczęście z dołka i też uważam, że jest w świetnej formie. Polecam zobaczyć go na żywo w sztuce "Psie serce".

Bissst

Dzięki, w wolnym czasie pójde.

ocenił(a) film na 7
milo_94

Szyc daje radę! Faktycznie rola w tej komedii jest inna niż wszystkie. Jest trochę zadumy, nie przeszarżowanej gry i od razu przyjemniej się go ogląda :)

Bella_88

Też mam takie wrażenie. Pokazał swoją nową twarz, no i rola inna niż zawsze w tego typu filmach.

milo_94

Opowiadał w wywiadzie, że zainteresował go scenariusz własnie ze względu na jego stateczną rolę. Bardzo fajny film w ogole.

milo_94

Szyc po Zimnej wojnie przeszedł odmianę, która wyszła mu na dobre. Rola mnie trochę zaskoczyła, bo jest bliżej normalnej rodzinie.

milo_94

Bardzo lubię Szyca, fajnie było go zobaczyć w roli innej niż zazwyczaj ;)

użytkownik usunięty
jessicamerdel

Bo Szyc to zdolny aktor jest:)

milo_94

Nie rób sobie tego.

tenhya

dzięki za troskę, jakoś dałem radę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones