PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30592}

Serce nie sługa

Someone Like You...
6,3 10 210
ocen
6,3 10 1 10210
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa
sroger

Ech, aż miło było popatrzeć na Hugh Jackman'a :D

ewelina09179200

ulubieniec? ja lubię Ashley Judd :)

sroger

Hugh, oczywiście, że ulubieniec, tylko dla niego film obejrzałam, ojjjjj.... więcej mogłoby go być w tv:D a z Ashley to niezła szczęściara, mogła sobie zagrać w filmie z takim przystojniakiem.

ewelina09179200

marzycielka i romantyczka, gdyby to Twój mąż lub narzeczony słyszał to dopiero byś miała :D:D:D

sroger

Eee.. tam marzenia nic nie kosztują :P a jak tu się nie rozmarzyć jak Hugh bez koszulki wyskakuje :P

ewelina09179200

powiem szczerze że nie oglądałem , ale nagrałem , pewnie jakoś niedługo obejrzę ;) , a dzisiaj jeszcze "Po prostu walcz" i "Synalek" a w tej chwili "Kuchenne rewolucje" , mega dzień kinowy :P , przy takiej pogodzie cóż innego robić.

sroger

to polecam w sumie film lekki i przyjemny, ja niestety albo stety przerwałam oglądanie Infiltracji choć inaczej powinnam wykorzystać wolny weekend majowy :/

ewelina09179200

Żeby odpocząć to powinno się wyjechać i zmienić otoczenie, ale w tym roku pogoda płata figle. A jak chciałaś wykorzystać swoją majówkę ?

sroger

Mmm.... pogoda to chyba już od początku roku taka figlarna, w Wielkanoc spokojnie mogłyby być święta Bożego Narodzenia, więc nie ma co narzekać... a w majówkę, cóż... zawsze można robić pożyteczniejsze rzeczy niż oglądanie filmów, choć to też dobry relaks.

ewelina09179200

Jakieś pomysły lub propozycje?

sroger

Może spacery, nawet w deszcz fajnie :), idąc śladem kuchennych rewolucji można coś pogotować... nie wiem, to zależy jaki rodzaj wypoczynku się preferuje ...

ewelina09179200

albo można też spać

ewelina09179200

kiedyś umówiłem się z dziewczyną i spacerowałem z nią w deszczu, latając pomiędzy kałużami i nisko zawieszonymi gałęziami drzew , tak żeby nie kapnęło jej nic na głowę :) , ale faktycznie było miło ;)

sroger

no widzisz nie trzeba wcale zmieniać otoczenia, żeby odpocząć i miło spędzić czas

ewelina09179200

w pewnym sensie zmieniło się trochę otoczenie i sytuacja, ale to było jednorazowe spotkanie ,

sroger

Mhm, czyli rozumiem, że dziewczyna deszczu nie lubiła ;) hahaha

ewelina09179200

raczej jej pies :) , chciała kolejnego spaceru ale ja już nie :) nadawanie nie na tych falach ale spacer w takich warunkach bezcenny :)

sroger

spacer bezcenny pod warunkiem, że nie wieje jest w sumie ciepło i nie ma się ze sobą psa, który deszczu nie lubi;) ale każdy psiak stroni od deszczu..

ewelina09179200

to był taki deszczyk bez wiatru i było w sumie ciepło ... w jakim mieście mieszkasz>

sroger

tajemnica poliszynela :P hahaha

ewelina09179200

no to niech taką pozostanie :)

sroger

trochę prywatności w necie nie zaszkodzi ;) a tak z ciekawości nawet sprawdziłam i rzeczywiście na profilu nie łapie mi miejsca zamieszkania...

ewelina09179200

no nie zdradzaj , kto wie kim jestem :)

sroger

Dokładnie... i jeszcze ten Joker w avku ;)

ewelina09179200

a te moje dobre romantyczne serce? Chyba bandziory i złoczyńcy nie mają chęci obejrzenia "Serce nie sługa" :D

sroger

hahahaha kto wie??? może jesteś bandziorem z romantycznym sercem ;)

ewelina09179200

buuuu , bój się :D:D:Dhahaha

sroger

nie mam czego, mam swoja gwardię obrońców :P

ewelina09179200

to podkulę ogon, szczęściara:P

sroger

Mhm... Ty podkuliłbyś ogon a mój pies miałby w kim zatopić zębiska ;) hahaha oj i kto tu komu grozi :)

ewelina09179200

ppaaaaaaaaaaaa , dobranoc , jeszcze mnie poszczuła :P

sroger

dobranoc, oj przepraszam to tak dla wzbudzenia respektu :P

ewelina09179200

uzyskałaś :)

sroger

dobrze wiedzieć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones