Serenity

2005 1 godz. 59 min.
6,9 23 218
ocen
6,9 10 23218
7 030
chce zobaczyć
{"rate":7.6666665,"count":3}
powrót do forum filmu Serenity
  • użytkownik usunięty

Moim gdy Kaylee rzuca tekstem że dawno nie miała(...) niczego co nie było by na baterię :)

• użytkownik usunięty

wybrałeś najbardziej pikantny tekst ;) w pewnym sensie uzasadnia on dalszą jej mobilizację do walki o przeżycie.
    one-liner ode mnie
    "Toczy pan wojnę, którą dawno pan przegrał.
    - Jestem z tego znany"
    lub:
    "Nie umiesz zrobić nic mądrego, zrób coś dobrego"

Podobały mi się groby z hologramami zmarłych, nie spotkałam się jeszcze z takim pomysłem, a być może to jest realna przyszłość ;)

• użytkownik usunięty

dobry był też
    -nic nie jest tym czym się zdaje, pan nie jest bohaterem, konfederacja nie jest imperium zła a to nie jest koloseum.
    - a to nie są kadzidełka

czytałem gdzieś o patencie(w Polsce) aby umieszczać na grobach kody do sczytania komórką dzięki czemu wyświetlały by się informacje o zmarłym

• Kot25 ocenił(a) ten film na: 8

I tak nic nie przebije tekstów Jayne'a z serialu, tu trochę mi tego brakowało

• waspgirl ocenił(a) ten film na: 8

Kot25 Jako fanka River- wszystko związane z nią, ale w szczególności sceny walki i ulubiony cytat -

"Please God, make me a stone"

• Julia_20 ocenił(a) ten film na: 8

Rozmowa Mala i Washa:
    - Lądowanie będzie interesujące.
    - Zdefiniuj "interesujące".
    - O Boże, o Boże, wszyscy zginiemy!
    i Mal do załogi:
    - Tu kapitan. Mamy drobne problemy z lądowaniem, możemy więc doświadczyć pewnych turbulencji, a potem... eksplodować.

Rozmowa na temat prawdziwego celu Inary w nawiązaniu kontaktu z załogą Serenity:
    - Skąd masz pewność, że Inara po prostu nie chciała się z tobą zobaczyć? Ludzie czasem mają uczucia. Oczywiście mówię o ludziach...
    - Zakładam, że wszyscy to oglądaliście.
    - Tak.
    - Kłóciliśmy się?
    - Nie.
    - Czyli pułapka.

• Justi_Lubin ocenił(a) ten film na: 8

To było rzeczywiście niezłe, ale w ogóle film świetny

• Odyseja2012 ocenił(a) ten film na: 8

- Granaty? - zdumiona
    - Nie mogę ich wziąć! - rozżalony
    - To napad, a nie okupacja - tłumaczy ona