PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698547}

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
7,0 45 734
oceny
7,0 10 1 45734
6,5 21
ocen krytyków
Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni
powrót do forum filmu Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Co to takiego?

ocenił(a) film na 9

Witam, ktoś ma jakieś informacje odnośnie tego filmu?

ocenił(a) film na 8
GregorHak

Shang chi to jeden z nowych avengers.

GregorHak

Kolejny HEROS w sztabie AVENGERS, ale na płaszczyźnie The Deffenders ekipy. Później stworzą team z Daredevill, Misty Knight, Cloak and Dagger. Niestety nie posiada 'supermocy", ale za to doskonale włada sztukami walki, niespotykaną kontrolą ciała oraz CHI. Dzięki temu będzie w stanie osiągać stany medytacji dzięki którym wyłączy czucie bólu podczas starć z przeciwnikami. Ponoć może również zwalczać trucizny jakie mogą być zaszczepione w jego organizmie. Posiada niesamowity refleks podczas starć - gdyby ktoś rzucił w niego np: kamieniem jest w stanie złapać go w locie i odrzucić w stronę wroga w tej samej jednej sekundzie. :-)

avitt

Brzmi troche jak Iron Fist, ale to pewnie zupelnie inna postac ?

Pijany_Mistrz

Wtf. Ja się o tym filmie dowiaduje 3 tygodnie przed premierą a są i tacy którzy już od 6 lat na nią czekają

Ocineks

Haha ja się dowiedziałem dzisiaj. Nigdy o tym Cziczi nie słyszałem.

GregorHak

tak tutaj osoba z przyszłości film miał premierę wczoraj i był świetny jeden z najlpeszych filmów od marvela jaki było dane mi zobaczyć

GregorHak

tak tu osoba z przyszłości film był świetny w sumie jak narazie jeden z najlpeszych filmów od marvela jaki było mi dane zobaczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones