PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37156}
6,2 793
oceny
6,2 10 1 793
Sheena królowa dżungli
powrót do forum filmu Sheena - królowa dżungli

Kochałam ten film i bohaterkę. Marzyłam wieczorami, że nauczę się porozumiewać ze zwierzętami jak ona. Na dźwięk melodii z końcowej sceny pościgu łzy stawały mi w oczach.
Ten film połączył przygodę, klimat Afryki, polityczne intrygi, przemoc i żądzę władzy i przede wszystkim piękny romans pomiędzy dwoma światami.
Dodatkowo Sheena była niezwykle piękna i sexy w swoim skąpym stroju :))
Btw. Tak uwielbiany i ceniony Avatar w moim odczuciu powstał łeb w łeb ze scenariusza Sheeny + Pocahontas.
Oczywiście, gdy teraz oglądałam ten film wypadł już zupełnie inaczej. Jednak wrażenie jakie zrobił na mnie w tamtych latach pozostanie niezapomniane, dlatego nota wysoka.

Aiwlys_2

Na którym kanale to było ?

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Jest na YT: https://www.youtube.com/watch?v=NEcwmzeSOwg&list=PLtAxaxPDI2GrOobyrkvJ3rt6AU5EN7 Zlu

ocenił(a) film na 9
Aiwlys_2

Ah damn, to jest opening tylko. Jednak chyba nie ma ;P

ocenił(a) film na 10
Aiwlys_2

Jest na cda chyba, ostatnio oglądałam! Jaki dziecko marzyłam o byciu Sheeną, miałam wielkiego pluszowego psa i jeździłam na nim jak na zebrze.... piękne czasy, moja idolka!

glaxia1987

Może za dzieciaka była to postać kultowa, jednak obecnie ciężko się to filmidło ogląda ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones