PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399865}
7,3 6 769
ocen
7,3 10 1 6769
Shelter
powrót do forum filmu Shelter

Tak owszem, nie lubię. A bynajmniej tak myślałam do teraz. Hmmm w sumie ściągnęłam go przypadkiem nie wiedzac o czym jest...często tak mam bo potem są miłe niespodzianki:) Musze powiedzieć że tak było i tym razem.
Kiedy na początku zobaczyłam facetów patrzacych na siebie tak maślanymi oczyma to wstrzymałam oddech- Boże film o gejach (nie mam nic do tego typu orientacji ale zawsze wiedziałam że to nie może mnie poruczyć a jedynie obrzydzić- myliłam się.) Z każdą następną minutą wiedziałam, że ten film oglądnę jeszcze raz.
Normalna, spokojna "akcja" czasami stawała się dość mdła, myślałam sobie matko tak łatwo w życiu nie ma- ale to USA i to tylko film...
Muzyka- świetna
Obsada- dla mnie nieznana- ale dobrana z głową
historia- jakich tysiące, ale ma coś w sobie czego nie moge opisać słowami, coś co przyciąga:)
zakończenie- iście amerykańskie- happy end hehe:)

a i zmieniam zdanie. Z chęcią oglądnę film o podobnej tematyce tylko rzućcie propozycje:)

Jednym słowem polecam:)

fiji_yang

http://homocinema.web.iq.pl/

ocenił(a) film na 6
jemamaje

1. Nić - w sumie przeciętniak, ale za to akcja toczy wśród Arabów, co czyni ten film wydarzeniem dość rewolucyjnym w kinie.
2. Filadelfia - wiadomo,klasyk.
3 Śniadanie ze Scotem - dla wszystkich, którzy już mają dosyć ciągłych dramatów o prześladowaniu gejów przez nietolerancyjne społeczeństwo. Tym razem jest to naprawdę pogodna komedia i zarazem jeden z najprzyjemniejszych filmów z gatunku.

ocenił(a) film na 7
fiji_yang

Kurczak, ale długo się temat ciągnie :-)
W międzyczasie powstało mnóstwo nowych produkcji i ciężko je tutaj wymieniać, może zatem coś komediowego i do zobaczenia w miłym towarzystwie Przyjaciół, a jednocześnie dla pośmiania się i rozrywki.
1. Eating Out, jak do tej pory powstało pięć części, filmy w stylu American Pie, tyle, że w środowisku gejowskim.
2. Another Gay Movie (tutaj pod tytułem: Kolejny gejowski film) - czterech przyjaciół Gejów chce dokonać inicjacji seksualnej, tak zaczyna się pierwszy z filmów..., następny to Another Gay Sequel: Gays Gone Wild! ( z 2008 r.), kontynuacja seksualnych przygód przyjaciół podczas wakacji.
Polecam dużo śmiechu i zabawy!

I coś romantycznego: East Side Story - miłosna historia przystojnego Meksykanina, który pomaga swojej babci prowadzić meksykańską knajpkę w Los Angeles :-)
Fajne i ciekawe filmy o tematyce LGBT znajdziecie w outfilm.pl i na tongariro.pl

ocenił(a) film na 10
fiji_yang

właśnie jak to jest z tym uzależnieniem :P
ja już 5 film oglądam :) wytłumaczy to mi ktoś ?

ocenił(a) film na 10
fiji_yang

Polecam "W Ciemno" 2012 i cala serie Looking plus Film konczacy serie ;)

fiji_yang

Uwielbiam okewślenia "nic nie mam do, ale..." że o dalszej części nie wspomnę

ocenił(a) film na 8
Artur_Brakname

Albo " nie chce nic mowic , ale ..." ku..a jak nie chcesz mowic to po h.j gadasz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones