PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174185}
7,1 6 153
oceny
7,1 10 1 6153
Shinobi
powrót do forum filmu Shinobi

Właśnie obejrzałem ten film, nie jest to produkcja słaba, ale nie jest tez wybitna, film jest dobry, jest walka (nawet całkiem fajne akcje, ale stanowczo jest ich zbyt mało), jest miłość, fajna fabuła i dobra gra aktorów.

Film dostałby gorszą ocenę, ale zakończenie jest bardzo dobre, ponieważ od początku wydawało mi się, że albo obydwoje przeżyją, albo obydwje umrą, a tu zakończenie, którego wogóle się nie spodziewałem.

Film ogólnie pozytywny, napewno polecam miłośnikom wschodnich sztuk walki, ale i przecietny zjadacz chleba powinien być zadowolony, bo film ma jakieś przesłanie i sens.

A o to przecież chodzi w filmach, ja naprzykład dziwię, się po co powstają tandetne filmy, z których nic się nie wynosi.

michal9o90

ja dalem 8/10
film super, kostiumy rozbrajają, muzyka bajeczna aczkolwiek troszke scenariusz poszedl nie w ta strone co bym chcial.
rzeczywiscie malo walk.
mimo wszystko polecam.
jeden z lepszych tego typu filmow jakie widzialem.
wyraziste postacie to jest to co sie fajnie oglada

ocenił(a) film na 5
michal9o90

no właśnie zakończenie jest beznadziejne, poco walczyć między sobą jak mogą pokonać cesarza

excommunication

Chyba nie masz bladego pojęcia o istnieniu Bushidō i jego ogólnych założeniach. Gdybyś choć odrobinkę orientował się w tym względzie, nie zadałbyś tak absurdalnego pytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones