PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33404}
7,4 307 092
oceny
7,4 10 1 307092
7,6 28
ocen krytyków
Shrek 2
powrót do forum filmu Shrek 2

Oglądałem to over 9000 razy i p******* każdą osobę, która mówi, że ta część jest gorsza od jedynki.

ocenił(a) film na 8
WarolKojtyla

Zgadzam się, dwójka wymiata.

użytkownik usunięty
WarolKojtyla

Popieram.

WarolKojtyla

Racja kolego.

ocenił(a) film na 9
WarolKojtyla

Zgadzam się. Jest to niepowtarzalna, najbardziej wciągająca, najbardziej klimatyczna, najciekawsza animacja jaką kiedykolwiek oglądałem. Wiele filmów animowanych wychodzi rocznie, jednak żaden nie potrafi się poziomem chociażby zbliżyć do serii: Shrek.

ocenił(a) film na 8
zielonykojot

Mnie strasznie przeszkadza wróżka chrzestna i książę z bajki . Po prostu ich nie trawię dlatego wolę chociażby pierwszą część , a tak przy okazji Czy tylko ja mam takie skojarzenie ? Jak shrek wpada w pułapkę zaraz na początku to scena w której fiona zdejmuje mu błoto z twarzy i całuje kojarzy mi się ze spidermanem kiedy to Marry Jane watson zdejmuje mu maske i go całuje . ;)

ocenił(a) film na 8
Niszczyciel2000

To nie jest tylko twoje skojarzenie, a celowo puszczone oczko dla fanów spider-mana ;) zwłaszcza, że ta scena działa się w SM1 z 2002 roku, a Shrek 2 jest z 2004, to tym bardziej wiadomo, że to nie przypadek ;) i ja osobiście bardzo szanuje takie zagrania

ocenił(a) film na 9
WarolKojtyla

Wystarczy obejrzeć 2 razy, żeby dojść do takiego wniosku☺

WarolKojtyla

O tak ! Druga część jest moją ulubioną <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones