PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,6 215 145
ocen
6,6 10 1 215145
6,1 22
oceny krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

Shrek postawił uciec od obowiązku bycia królem i postanawia znaleźć "frajera" na swoje miejsce. Całość uczy że nie należy podejmować dużych i ważnych obowiązków bo znajdzie się ktoś lepszy....

Po ostatnim obejrzeniu tego filmu zdałem sobie sprawę, że ten film daje właśnie taki morał... to nie jest dobry morał.

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Ee.. wyjątek potwierdza regułę?

ocenił(a) film na 4
Bilet95

Ogólnie to trójka była słaba. Jakby twórcy nie mieli pomysłu, ale robili bo marka jest dochodowa

MistrzSeller

Pomysł mieli... ale bardzo słaby.

ocenił(a) film na 5
Bilet95

pomysł ok, ale wykonanie … :/

arieljarosz

Nawet jakby inaczej poprowadzili rozwiązania, to ta fabuła była marna.
Ze Shreka zrobili frajera który to ucieka przed odpowiedzialnością a na swoje misje wciska innego frajera który wypowiedział "dwa zdania" i już się okazało, że będzie genialnym królem...

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Żarty są zupełnie inne i gorsze niż w 1 i 2, ( z własnych nereczek; bardzo śmieszne).

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

Oczywiście to jeden z przykładów

arieljarosz

Żarty są tylko o jednym... no może o paru rzeczach ale wiecznie się powtarzają.
Ciągłe powtarzanie tych samych toaletowych żartów, żarty w stylu "on zachowuje się jak ona: itd.

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Nom, niestety, ma parę ciekawych pomysłów, szkoda tylko że kompletnie nie wykorzystane są one :/

ocenił(a) film na 10
Bilet95

Nie przesadzaj. Uczy też by nie przejmować się tym co myślą inni (mam na myśli tych z karczmy).

użytkownik usunięty
Bilet95

Ja tego tak nie odbieram. Shrek po prostu nie czuł się na siłach,aby zostać królem, więc szukał kogoś kto się bardziej nadaje,aby objąć tron.

I kogo wybrał? Wymoczka który w szkole jest na najniższym szczeblu.

ocenił(a) film na 5
Bilet95

dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones