PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,6 214 929
ocen
6,6 10 1 214929
5,8 17
ocen krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

shrek 3 to najlesza część tego filmu zaraz po shreku 2 , trzecie miejsce zajmuje pirwsza część a na końcu forever , a wy jak sądzicie ?

ocenił(a) film na 6
paladyn199730

inaczej

ocenił(a) film na 7
Janusz21

Dostałeś się na "Mistrzów" ?

ocenił(a) film na 6
RAC_79

co? :)

ocenił(a) film na 7
Janusz21

He,he nie wiesz o co chodzi :) ?

ocenił(a) film na 6
RAC_79

wiem przecież, ale nawet mi to do głowy nie przyszło że to może się dostać na mistrzów, ale chyba mimo wszystko mnie tam nie ma :D

ocenił(a) film na 7
Janusz21

To co wstawiamy ;p ?

ocenił(a) film na 6
RAC_79

chcesz, to wstawiaj, proszę bardzo :)

ocenił(a) film na 6
RAC_79

i co wrzuciłeś? :)

ocenił(a) film na 7
Janusz21

He,he nie ja się tylko zgrywałem :) Ale można spróbować.

ocenił(a) film na 7
paladyn199730

Ja oceniam tak : 1 i 2 są najlepszymi częściami, 3 gorsza, 4 najgorsza.

ocenił(a) film na 5
Zuzka253

Ja to widzę inaczej: 1 i 2 najlepsze części, 4 taka se, 3 najgorsza.

Heller1304

Dobrze prawisz xD

ocenił(a) film na 5
Lukasz641

oczywiście. :)

ocenił(a) film na 5
paladyn199730

Dla mnie najgorsza, szkoda że w ogóle ta cześć powstała bo wszystko było w niej na silę

ocenił(a) film na 5
Dude_

Niestety ale kolejne cześć (mam tu na myśli 3 i 4) to zwykły skok na kasę i nic więcej.

ocenił(a) film na 5
Magic1997

No co ty nie powiesz? :P Ale jeśli już mam być szczery to według mnie Forever trzyma jako taki poziom i w zasadzie fajnie się oglądało od początku do końca. W "trójce" natomiast najciekawszym momentem była śmierć Króla. I w zasadzie to tyle.

ocenił(a) film na 5
Heller1304

Może 4 trzymała jakiś tam poziom, ale brakowało mi tego humoru, muzyki i tekstów z 1 i 2 części. Oczywiście nie chodzi o to żeby mieli robić to samo, ale mogli się bardziej postarać. W 3 i 4 gdy oglądałem to głos w głowie mi mówił - co ja oglądam ? Za bardzo nastawili się na humor rodem z bajeczek z Disneya ala - Hana Montana.

ocenił(a) film na 5
Magic1997

Mi się wydaję, że twórcy bardziej nastawili się na więcej wzruszających scen, niż na szczerą dawkę humoru, bo wiedzieli, że i tak Forever pod tym względem dwóch pierwszych części nie przebije. Nie mniej jednak uważam, tą część za udaną. :)

ocenił(a) film na 8
paladyn199730

Identycznie!!! :D
1.Shrek 2
2.Shrek 3
3.Shrek 1
4.Shrek 4

ocenił(a) film na 5
NickManu333

Kuźwa, jakim ignorantem trzeba być, żeby postawić najsłabszą część z serii (Shrek Trzeci), wyżej od genialnej "jedynki"??

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Po pierwsze zluzuj , po drugie dosyć dawno pisałem ten kom i teraz postawiłbym 1 nad 3 , bo 3 jest no dosyć kiepska jakby nie patrzec ale i tak 1 za coś genialnego uważać nie będę.

paladyn199730

Shrek 2 najlepszy, jedna z najlepszych animacji w ogóle, jedynka przeceniana, trójka ok, a Forever najsłabsze. Generalnie dla mnie wybitną animacją z tej serii jest tylko dwójka, a reszta to tylko spoko bajki

ocenił(a) film na 6
ToNy_nafide

Hmm, z kolei ja uważam, że najlepsza była czwórka , oczywiście nie byłaby tak dobra gdyby nie części poprzednie. Zagrali na sentymencie, bardzo moralizująca, sama fabuła wymiata, powiew świeżości po nieudanej trójce. I oczywiście dwie pierwsze części zajmują u mnie drugie miejsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones