PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35264}

Siódmy kontynent

Der Siebente Kontinent
7,7 5 318
ocen
7,7 10 1 5318
7,6 20
ocen krytyków
Siódmy kontynent
powrót do forum filmu Siódmy kontynent

ostatnie 30 min filmu to chyba najcięższy i najmocniejszy fragment mojego życia.

użytkownik usunięty
johncagewannabe

Mój ulubiony film. Nie polecam nikomu.

ocenił(a) film na 9

przez Ciebie przypomnial mi sie. nie zasne dzisiaj.

użytkownik usunięty
johncagewannabe

przepraszam :*

ocenił(a) film na 9

musisz mi teraz coś ładnego zaśpiewać bo słysze cały czas oddech osoby umierajacej w tym filmie (te chrapnięcia).

użytkownik usunięty
johncagewannabe

Coś pozytywnego na miły wieczór : http://www.youtube.com/watch?v=F9Z4DATrP20
Ok, nie przypominajmy poszczególnych scen, dźwięków. Widziałam ten film dość dawno, myślałam że się już w jakiś sposób wyleczyłam, jednak gdy to napisałeś/aś przypomniałam sobie i zachciało mi się wymiotować.
Co za film... Okrutna wspaniałość!

ocenił(a) film na 9

oczywiscie bylas na offie? tam tez mi sie chcialo żygać:P obejrzeć Siódmy kontynet a pozniej posluchac swans to by dopiero byla masakra.

użytkownik usunięty
johncagewannabe

Nie byłam na offie i szczerze nie mogę sobie wybaczyć braku mojej osoby w miejscu gdzie byli w jednym czasie Iggy Pop, Swans i Blixa Bargeld. Co za dołujący wieczór :D

ocenił(a) film na 9

no było zajebiscie żałuj:D swans zrobili piekło na ziemi a iggy to iggy wszyscy skakali spiewali zajebiscie poprostu;) pomysl sobie w takim razie o jakis milszych rzeczach:D

użytkownik usunięty
johncagewannabe

Żałuje strasznie. Teraz będę musiała poczekać aż chłopcy się zbiorą i zawitają jeszcze raz w nasze rejony w jakimś bardziej sprzyjającym dla mnie czasie pod względem czasowym i finansowym :(
Ok, bo straszny OFFtop nam się wdarł,a to niestety nie forum muzyczne.
Już zaczynam myśleć o kwiatuszkach, kaczuszkach i jednorożcach na tęczy ;)

ocenił(a) film na 9

no widzisz już Ci pewnie lepiej:) jeszcze obejrz jakis pozytywny film typi "niezniszczalni" i bedziesz tryskać uśmiechem na prawo i lewo:D

użytkownik usunięty
johncagewannabe

hahahaha <3

ocenił(a) film na 9

no widzisz:) juz ten wieczór nie jest taki dołujący

użytkownik usunięty
johncagewannabe

Dziękuję za poprawę humoru i DOBRAnoc ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones