In Her Shoes

2 godz. 10 min.
6,4 28 492
oceny
6,4 10 28492
5 581
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"type":"film","id":127996,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/In+Her+Shoes-2005-127996/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Siostry
  • akira894 ocenił(a) ten film na: 9

Gustomierz 66%, ocena ogólna na stronie 6,6/10

Moja ocena 9/10, i to czysto zasłużenie. Oglądając plakat, spodziewałem się głupawej komedyjki romantycznej, lub coś w ten deseń (nie takie komediodramaty bywały mylne), tym bardziej, że Cameron Diaz zaczyna powoli się sypać i pcha się do ról, w których może pozostać wieczną nastolatką.
    Bardzo miłe zaskoczenie. Rola Shirley to taka wisienka na torcie, która została bardzo sprytnie i przemyślanie wepchnięta w fabułę.

Świetny film, a historia prosto z życia.

Polecam!

• akira894 Nic dodać nic ująć,zgadzam się z przedmówcą.

• AdiGol Dokładnie. Lepiej bym tego nie ujęła :)

• akira894 i to jest najbardziej przyjemne, odnaleźć film który nas pozytywnie zaskoczy. Powodzenia w poszukiwaniach

• micra ocenił(a) ten film na: 7

akira894 Podłączę się - dokładnie. Ocena jak na FilmWeb oznaczająca kiepski film, a tu takie pozytywne zaskoczenie.

• micra widzę, że też oglądasz na Polsacie :)

• akira894 Przyłączam się do tej oceny i opinii ! Bardzo ujmujący film, ciepły a momentami zabawny...Jednakże pełen refleksji. Z pewną dozą niechęci zaczęłam oglądać go na Polsacie po takiej słabej ocenie na filmweb-ie a tu takie miłe zaskoczenie !! :) Polecam !

• wino1986 ocenił(a) ten film na: 9

sila73 Ja równiez polecam bo fim jest naprawde madry, cieply i wzruszajacy! :-)