PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127996}

Siostry

In Her Shoes
6,4 29 431
ocen
6,4 10 1 29431
Siostry
powrót do forum filmu Siostry

Muszę powiedzieć,że z punktu widzenia faceta mi się najbardziej podobała w tym filmie Cameron Diaz.Fajnie sie oglądało i ciekawa fabuła może dziewczyną się spodoba jako komedia jednak mi pasuje to na dramat,obyczajowy.Polsat oczywiście dal jeden gatunek komedia co może zniechęcać no i tytuł powinien brzmieć I jej buty jak się nie mylę choć siostry też fajny tytuł tylko może nie bądżmy mądrzejsi od amerykańskiego nazywnictwa,bo to ich pomysł.

chyba ,,W jej butach''.

użytkownik usunięty
Lunona_2

racja mój błąd

ocenił(a) film na 6

Eh...te polskie tłumaczenia.

ocenił(a) film na 7
Lunona_2

Dokładnie to znaczy "na jej miejscu". To phrasal verb, czyli połączenie dwóch słów, które razem tworzą inne znaczenie niż każde z osobna. Autorzy mogli również odnieść się do faktu, że Maggie wciąż nosiła/pożyczała buty swojej siostry. Któż to wie?

ocenił(a) film na 6

zdecydowanie KOMEDIA to to nie była...

gaba_ewka

spokojnie, każdemu się zdarza ;)
jeżeli to była komedia, to ja jestem królową Anglii xDD

ocenił(a) film na 6
Lunona_2

w takim razie zdecydowanie nią jesteś ;D

ocenił(a) film na 7
gaba_ewka

to była komedia... to, że nie tylko to jest oczywiste.

ocenił(a) film na 6
Dzoanka

polecam obejrzenie filmu od początku do końca :) racja, film zawiera kilka wątków przez, które może pojawić się uśmiech, jednak głównym problemem bohaterki jest niedojrzałość w każdym tego słowa znaczeniu i wszystko co się z tym wiąże a to już raczej śmieszne nie jest...

użytkownik usunięty
gaba_ewka

no to raczej wina Polsatu,że dał to jako komedię ja dałem 8/10 za fabułę,ale nie jako komedia tylko dramat obyczajowy

ocenił(a) film na 7
gaba_ewka

Nie zarzucaj mi nieznajomości filmu, bo taka ironia automatycznie działa mi na nerwy.
Polecam żebyś mnie zlinczowała za to, że mam inne zdanie niż ty i że uważam, ze jeśli coś jest komedią może być też dramatyczne i smutne w pewnych momentach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones