PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238851}

Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets
6,9 120 997
ocen
6,9 10 1 120997
5,6 11
ocen krytyków
Skarb narodów: Księga tajemnic
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic

Pewnie jest tam nawet to iż to Amerykanie dokonali zamachu na WTC i zwalili na talibów

ocenił(a) film na 7
Al_Bundy

Pewnie to księga istnieje na potrzeby filmu...

ocenił(a) film na 7
Roverinho

Wiem -_-

Al_Bundy

Co nie znaczy że w innej formie takie informacje istnieję i mają do nich dostęp m,in. prezydenci. Film zakrawa trochę o familijny więc niektóre rzeczy zostały uproszczone ;)

ocenił(a) film na 7
Didox

ciekawosc byla by zbyt duza...

Al_Bundy

Dane o których wspominasz lub większa część z nich znajduje się w archiwach/bazach danych NSA/FBI/CIA przy czym FBI ma najmniejszy udział.

Dostęp do największych tajemnic państwowych i nie tylko w USA ale też w Polsce ma określona grupa ludzi, jest to dobrze wyselekcjonowana grupa pod nadzorem, także chcąc nie chcąc gdy choćby wycieknie najmniejsza tajemnica szybko wiadomo kto jest tego sprawcą, a ten traci życie. Może nie w znaczeniu dosłownym ;)

Co do strefy 51 nie tak dawno część dokumentów została odtajniona, głównie prezentujących walory ćwiczebne tej bazy pod kątem lotnictwa i aeronautyki. Oczywiście ufo-zwolenników to nie przekona :).

A poza tym wystarczy cofnąć się niedaleko w przeszłość Edward Snowden czy Bradley Manning ujawnili dane objętą tajemnicą państwową, może nie tak spektakularne i 'mityczne' jak te o których mówimy. Jednak narobili sporo szumu.

Wszystko to skwituję słowem "WikiLeaks" :)

ocenił(a) film na 7
Didox

Nie ma UFo-zwolenników... UFO to niezidentyfikowany obiekt latajacy - co do istnienia obiektów latajacych których nie mozemy zidentyfikowac nikt nie ma watpliwosci..

Co do istnienia kosmitow to jest to zbyt oczywiste by w ogóle o tym dyskutowac..

Ale mneijsza z tym - ja mówie o filmie.. jesl idostalbym dostep do takich tajemnic to musialbym spojrzec.

Al_Bundy

Mówiąc UFO-zwolenników miałem na myśli specyficzną grupę, w większości amerykańską dla której UFO to okrągły spodek z zgrają zielonych ludków z czarnymi oczami, a nie przytoczona przez Ciebie definicja ;)

Która lubi oblegać bazę w Nevadzie.

No tak, mówiąc odnośnie do filmu, to jest mocno nie realistyczne ^^. To tak samo jakby pustynny wędrownik odmówił szklanki wody.

ocenił(a) film na 7
Didox

Ja bym tam później wrocil i podpierniczyl ta ksiazke

Al_Bundy

Poza tym bohater miał aparat przy sobie, mógł pstrykać jak leci, albo nagrywać :)

ocenił(a) film na 7
Didox

Ja bym tak zrobil...

Al_Bundy

Mialbwybor oglądać albo iść do pierdla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones