PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9574}
6,9 560
ocen
6,9 10 1 560
Skarga
powrót do forum filmu Skarga

jak w temacie- mam pytanie dot. osoby, która w filmie prawdopodobnie gra Stefana- z opisu wynika, że jest to Rafał Zwierz. widziałam dziś przypadkiem, ale tylko kilkusekundowy urywek filmu, w którym zobaczyłam młodego wówczas aktora. ucieszyłam się, myśląc, że znalazłam odp. na pytanie trapiące mnie o baaardzo dawna. ale internet okazuje się nie być w tym przypadku skarbnicą wiedzy i pytanie moje nadal jest bez odpowiedzi. dlatego tu pytam:
czy Rafał Zwierz w młodości grał w filmie dla dzieci chłopca, który szukał swoich rodziców i w tym celu jeździł po Polsce? nie pamiętam nazwy filmu, a aktora kojarzę tylko z wyglądu (i jest on identyczny jak młody chłopiec z filmu Wójcika).
filmweb wydaje się idealnym miejscem, by w końcu trafić na osobę, która mogłaby mnie w tej kwestii oświecić :)

piranna

już wiem! ;) ale jeśli ktoś ma to samo pytanie, to odsyłam do stronki filmweba dot. filmu "W piątą stronę świata".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones