PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787670}
5,0 8 288
ocen
5,0 10 1 8288
Slumber
powrót do forum filmu Slumber

Nie idźcie na to!

ocenił(a) film na 3

Uwaga! Byłem właśnie na tym na maratonie filmowym w Heliosie. Żenada. Dno i wodorosty. Jak zabraknie ci papieru w toalecie to jest ciekawszy horror od tego czegoś.

Tvardovsky

Też byłem na maratonie. Oczywiście nie spodziewałem się hitów, wszystkie te filmy oceniam tak na 3-4/10. Po maratonie musiałem czekać godzinę na pociąg powrotny. To dopiero był horror!

ocenił(a) film na 6
Opeth

Zależy jakie filmy jeszcze były, może ocena 4 to odpowiednia dla nich. Znam ból wyczekiwania na komunikację publiczną.

Tvardovsky

co wy piszecie jakim maratonie jak premiera jest dopiero za 2 dni

ocenił(a) film na 3
Eazy96

Na Maratonie Horrorów w Heliosie był pokaz przedpremierowy. Dlatego ostrzegam by na to nie iść ;)

ocenił(a) film na 2
Tvardovsky

Potwierdzam film tragiczny - trzymać się z daleka

Tvardovsky

Nistety ma kolega racja. Film to strata czasu :( Jak macie okazje iść na coś innego to walcie śmiało bo ten akurat temat to dno :(

ocenił(a) film na 5
Tvardovsky

jak w domu to jeszcze pół biedy, gorzej jak w jakiejś publicznej ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Tvardovsky

Co prawda nie widziałem, ale też odradzam.

ocenił(a) film na 6
conti01

Dobre. Rozbawiłeś mnie.

ocenił(a) film na 6
Tvardovsky

A jakie były jeszcze filmy?

ocenił(a) film na 3
wmbco

"Slumber", "Krucyfiks", "A Dark Song" i "Redwood".

ocenił(a) film na 6
Tvardovsky

Dziękuję. Patrząc po ocenach specjalne to one nie są. Lepiej chyba odwiedzić kolegę i wypić zimne piwo z nim, niż przepłacać za bilet.

ocenił(a) film na 5
Tvardovsky

Aż ja jestem naprawdę ciekawa tego filmu, sama mam paraliż przysenny i przeraża mnie sam pomysł na horror. I jednocześnie intryguję więc powtórzę się,że ciekawa jestem co tam się wykluję z tego jajeczka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones