PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124414}

Smak herbaty

Cha no aji
7,5 609
ocen
7,5 10 1 609
Smak herbaty
powrót do forum filmu Smak herbaty

Z lepszy niech wymienie ta z duchem yakuzy z gownem na glowie (historia opowiedziana przez wujka granego przez Tadanobu Asano), dwoch mezczyzn przebranych za mechy jadacych pociagiem na cosplay, nagrywanie teledysku (piosenka o gorze :) czy tez komediowy program w tv prowadzony na zywo, w ktorym pojawia sie dziewczyna ktora zyla kiedys w dzungli, a teraz zrobili z niej prezenterke (chociaz nie do konca, bo uwaza sie za tygrysa szablozebnego i na oczach przerazonych widzow rzuca na partnera ;). Do tego warto wspomniej o krotkim fragmencie anime. Zreszta historii (opowiedzianych, zaslyszanych przez postaci) jest tu na kilka filmow co najmniej.
A poza tym to taka niecodzienna urocza familijna produkcja o (nie)typowej japonskiej rodzince.
Plus przepiekna koncowka, ostatnie dziesiec minut naprawde potrafi wzruszyc. A piosenka przy koncowych napisach... sami posluchajcie ;)

ocenił(a) film na 3
-Grail-

nie wiem ale dla mnie ta kupa na głowie czy teledysk były głupawe a nie lepsze (lol), nie wiem nie kręci mnie takie coś i nie bawi zdecydowanie, zwariowane= głupie w tym przypadku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones