PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746666}
4,6 359
ocen
4,6 10 1 359
Smosh: The Movie
powrót do forum filmu Smosh: The Movie

Smoshowy humor

ocenił(a) film na 8

Czy się film spodoba, zależy czy lubimy Smoshowy humor. Jeśli o mnie chodzi, od kilku już lat mam ich w subskrypcji i regularnie oglądam ich videłka. Dlatego też z ogromną ciekawością zerknąłem na wydanie filmu pełnometrażowego. Pomysł mieli fajny i wykonanie też mi się podobało. Szkoda tylko, że nie wykorzystali bardziej tych najsłynniejszych filmików z YouTube na uczynienie z tego komedii (zrobili tak tylko z Gangam Style). Ale z tego co utworzyli, byłem usatysfakcjonowany. Co prawda oczywistą oczywistością było, że na koniec się okaże "lubiłam tego prawdziwego ciebie", ale nie kłuje ta oczywistość dzięki temu, że jest to wszystko powiązane otoczką komediową. Również i główni bohaterowie widać że czują się naturalnie, bo przez te wszystkie lata są wręcz nasiąknięci fajnym naturalizmem, jeśli chodzi o komedię.
Tak jak jeden woli Jasia Fasolę, drugi Benny Hilla, trzeci jeszcze coś innego, tak i tutaj jeden będzie się świetnie bawił, drugi troszkę się może uśmiechnie. Ja akurat bawiłem się świetnie :]
W ramach ciekawostki, w kilku scenach pojawia się Stone Cold Steve Austin.

ocenił(a) film na 6
KL89

Ja oglądam Smosh od wielu lat i z roku na rok coraz mniej filmików mi się podoba. Uważam, że kiedyś mieli lepsze produkcje. Chyba wyczerpały im się najlepsze pomysły. Choć i tak respekt, bo mi pomysły by się skończyły po roku, a oni działają już 10 lat. (choć zapewne mają cały sztab scenarzystów). Co do filmu, to zgodzę się, że pomysł był bardzo ciekawy. Trochę gorzej wypadła realizacja, tzn. było czuć i widać ten poziom filmików interentowych. Nie czuło się , że jest to prawdziwy pełnometrażowy film. Przynajmniej ja to tak odbierałem. Niemniej oglądało się w miarę bezboleśnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones