PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793211}

Sobibór

Sobibor
6,4 4 984
oceny
6,4 10 1 4984
Sobibór
powrót do forum filmu Sobibór

Dobry czas na taki film. Kiedy premiera i kiedy w kinach?!

marekmatar

11 maja

ocenił(a) film na 10
domis58

W Polsce najpierw w Świat popłynie chyba tydzień później.

ocenił(a) film na 10
marekmatar

Dokładnie też nie mogę się doczekać. Film zapowiada się ambitnie i podejmuje ciekawy temat.

ocenił(a) film na 1
marekmatar

jesteś Rosjaninem który chwali Rosyjski szajs

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

Rosyjskie kino jest bardzo dobre

ocenił(a) film na 1
giovanni50

Rosyjskie Kino jest bardzo złe, szajs i Dno , wy prorosyjscy,Zwolennicy ZSRR zawsze chwalicie Rosyjski szajs

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

Ja nie jestem prorosyjski słodki pisiorku :)

vAkatsuki

won trollu

giovanni50

Patrząc obiektywnie moim subiektywnym okiem dostrzegam bardzo dobre kino rosyjskie. Nie do porównania z innymi. Za to co do wykorzystywania filmów w sianiu burzy to już inna sprawa. Jednak na "Sobibór" społeczeństwa będą patrzeć nie tylko pod kątem wykonania ale też i zdarzeń jakie miały miejsce. Zawsze jest to film podparty faktami, więc chcąc nie chcąc zapowiada kontrowersje. Najważniejsze to odseparować prawdę od fikcji dodanej dla uzyskania odpowiedniego efektu. To, że większość bierze wszystko za dobrą monetę to inna sprawa.

vAkatsuki

czyli Ty jesteś Ameykaninem jeśli ogladasz amykański chłam ??? ciekawa logika :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vAkatsuki

Ja tutaj jestem Rosjaninem w tej szatni i co mi zrobisz?

ocenił(a) film na 1
kalifkol

jak tam twoja faszytowska Rosja ?

vAkatsuki

A jednak: masz coś z dzidy.

vAkatsuki

vakatsuki od suki - oceniamy film, a nie kraj produkcji
co ty możesz wiedzieć o życiu jak ty gimnazjum miałeś problem przejść

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Jace_k

wy Rosjanie nie potraficie zrozumieć tego ze my Polacy i Polska nie przepadamy za wami, uważamy was za Wrogów Polski

vAkatsuki

jeszcze raz wyzwiesz tu kogoś od debili to spotkamy się w sądzie gdyż :
,,Przestępstwem jest zniewaga, przewidziana w art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś debilem''

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
marekmatar

Nigdy nie bedzie, Rosyjskie kino to dnio i szajs

vAkatsuki

Stary polużuj majty to tylko film
Albo ci się podoba albo nie
Ruskich nie lubię ale to nie znaczy ze mam sobie wmawiać ze szajs sobie tylko dlatego ze są nie lubiani przezemnie, ich filmy wcale nie są złe, zyczylbym sobie zęby w polsce były takie produkcje
A tylko widzę glupkowate komedie które nie śmieszą a porażają żenada.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vAkatsuki

Debil to cie palancie spłodził, kretynku nie mieszaj polityki do sztuki, oceniam film a nie kraj a jeśli tego nie rozumiesz umysłową amebo to się lepiej wiuchnij na jabłoni bo tylko zurzywasz tlen.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vAkatsuki

Jeszcze kretynie napisałem ze nie lubię ruskich a ty mi coś sugerujesz ze niby ich Lubie, czyli jesteś bezmozgiem.

ocenił(a) film na 1
ari78

Rosyjskie produkcie to szajs i dno, a ty niby nie lubisz Rosję ale chwalić ich , jeszcze bezczelnie podszywasz się pod Polskiego narodowce,

vAkatsuki

XDDDDDDX TWOJE OCENY XDDD SAME JEDYNKI ALBO 10 XDDD TYLKO 10 DAJESZ JAKIMS KOMEDIOM BADZIEWNYM XDD CO ZA LUDEK

GamoraRuss

A jedynki daje same Rosyjskim filmom xd PRAWDZIWY PATRIOTA KINOMANIAKOWY RESPECT MORDO

ocenił(a) film na 1
GamoraRuss

po twojej nazwy widać ze jesteś Rosjaninem, chwalisz Rosyjski Gniot , wy Rosjanie podszywacie się pod Polaków aby promować Rosyjską faszystów przeciwko Polsce i Polaków

vAkatsuki

Ty dzbanie xd Dajac 1 rosyjskim filmom myslisz, ze jestes jakims rewolucjonistą?xd Mowisz o gniotach, gdy sam dajesz "tajemnicy westefsratte" 10gwiazdek?xd seks to nie wszystko 10gwiazdek?xd i reszta chłamu po 10? Pewnie jest to twoje jakies 2 konto i myslisz, ze prowadzisz jakas wojne filmwebową z Rosją xd we wyjdz z domu czy wstap do wojska polskiego

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marekmatar

I już oceniłeś ?? :o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones