Sous les jupes des filles

1 godz. 56 min.
5,5 7 279
ocen
5,5 10 7279
4 299
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
{"type":"film","id":695775,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Sous+les+jupes+des+filles-2014-695775/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Spódnice w górę!
  • OFC, że nie
    Sorry kobietki ale te wasze poczucie humoru.... chyba trafia tylko do innych kobiet

• castillo20 Nie byłam na filmie. Wątpliwe czy go obejrzę, ale takie zakładanie z góry że coś jest be jest jak dla mnie dziwne.
    Ale idąc twoim tokiem rozumowania:

Reżyser:facet, scenariusz:faceci główni bohaterowie: faceci, czy to mogło się udać? http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni-2010-311443

Niezniszczalni to film głównie dla facetów i głównie im podobać się będzie, to tak jak Spódnice w górę które są raczej dla kobiet. Ale warto wpierw zobaczyć i się przekonać a nie z góry zakładać, że coś jest złe, bo na przykład mi ten film dość tak się podobał, ale wiem że większość moich koleżanek nawet by go nie obejrzała.
    I tak damskie poczucie humoru trafia głównie do kobiet, tak jak wasze do was. Dobrze to, widać po polskim filmie "Jak się pobyć cellulitu"-większość kobiet, w tym ja uśmiała się na nim do łez, z kolei facetom praktycznie w ogóle się nie spodobał. Różnimy się, i to dobrze, nie byłoby dobrze gdybyśmy wszyscy lubili to samo.

• Rossellinique Moja siostra też stwierdziła po obejrzeniu, że "Jak się pozbyć cellulitu" to debilny film. A "Spódnic..." jeszcze żadne z nas nie widziało.

• Trojden No i spoko.
    Przecież nigdzie nie napisałam, że każdej kobiecie się ten film podoba.

• Rossellinique Ale wiesz, że reżyser i główny scenarzysta "Jak się pozbyć cellulitu" to mężczyzna? Andrzej Saramonowicz - ten sam, co w "Testosteronie" i "Lejdis".

A co sądzisz o filmie "Wojna żeńsko-męska"? Bo ja mam mieszane uczucia, jednak z przewagą pozytywnych, mimo że według Filmwebu ten film to zaledwie 21% w moim guście. Tu na Filmwebie został mocno zjechany w ocenie i opiniach, ale moim zdaniem w dużej mierze niesłusznie.

• Trojden Taak? No to "Jak się pozbyć cellulitu" jest zdecydowanie najlepszy z całej tej trójki. Fajny styl sobie obrał, nie ma co...

Niestety nie widziałam go jeszcze, ale w sumie mogę dziś zobaczyć i napisać Ci jutro co sądzę, choć oceny i opinie widzę ..delikatnie nie najlepsze. Ale tym akurat rzadko kiedy się sugeruje przy wyborze filmu.

• Rossellinique ja tam wole niezniszczalnych niz takie dno ;/

• castillo20 Ta wypowiedź to żenada OFC

• castillo20 Czemu zakładasz, że nam kobietom się ten film podobał,? Mnie się nie podobał, kobiety pokazane jako niezrównoważone furiatki, faceci też zresztą przedstawieni wyjątkowo marnie

• castillo20 Kobietom również się nie podobał