PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246982}

Podróż do gwiazd: planety

Space Odyssey: Voyage to the Planets
7,1 102
oceny
7,1 10 1 102
Podróż do gwiazd: planety
powrót do forum filmu Podróż do gwiazd: planety

Na podstawie tego filmu powstał serial "Defying Gravity". Zarys fabuły jest niemal identyczny - podobna misja, podobna załoga, podobn statek. Doszły też wątki obyczajowe i SF. Szkoda, że serial został skasowany po jednym sezonie, zapowiadał się bardzo ciekawie.

A jeśli chodzi o samo "Space Odyssey: Voyage to the Planets" to generalnie film mi się podobał choć mam wrażenie, że twórcy chcieli zmieścić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Ale oceniam wysoko ze względu na świetne efekty specjalne, wysoki realizm i klimat epickiej podróży.

FTW

Właśnie zobaczyłam cały serial Defying Gravity i jestem wściekła, ze skończyło sie na jednym sezonie. Jak dla mnie fajny serial o tematyce kosmicznej (mogę oglądać po kilka razy filmy - Space Cowboys , Armageddon, Apollo 13 ). Lubię te kilmaty a niestety innego takiego serialu nie znam.... ale przynajmniej doczytałam w necie co miało być w następnych sezonach i jak sie potoczyły losy bohaterów. Polubiłam ten serial bardzo bardzo! i naprawdę go polecam. Jest łatwy i przyjemny :) co do produkcji BBC mam nadzieję zobaczyć w najbliższym czasie:)

ocenił(a) film na 8
tirarira

Jeśli lubisz takie klimaty, to polecam serial "Mars" https://www.filmweb.pl/serial/Mars-2016-770643

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones