PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 111 940
ocen
7,3 10 1 111940
7,1 32
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Scena końcowa

ocenił(a) film na 9

Czekajcie na scenę końcowa po napisach. Bo warto.

ocenił(a) film na 10
ashleyyy

Są 2 sceny ;)

ocenił(a) film na 1
ashleyyy

W Polsce są jeszcze Polscy Patrioci i nie będą brać poważnie sugestii kogoś. Kto daję ocenę filmowi 9 w którym to, pomija się znowu Polskę i kręci sceny w Czechach. Dość już tego żeby było ponad 20 filmów z serii i znowu omijać Polskę. Być kolejny raz tak blisko Polski i znowu ją pominąć, na koszt Słowacji i Czech.

ocenił(a) film na 9
GTA1

Ale o jakiej Słowacji lub Czechach ty piszesz ? Bo teraz już ciebie nie rozumiem. A co do mojej oceny to dałam taka na jaka uważałam.

ocenił(a) film na 9
ashleyyy

Nie karm trolla. Film świetny, znakomita ścieżka dźwiękowa. Wprowadzenie do 4 fazy jak na razie pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi lecz jak na razie tak to będzie wyglądać. Być może na San Diego Comic Con dowiemy się czegoś więcej, lecz pytań będzie przybywać.
Sceny po napisach wow. Co dalej.

ocenił(a) film na 9
Kilyan

Będę robiła update ponieważ będę tam i być może będę wiedzieć więcej. Mam również nadzieje ze na odpowiedzi nie będzie trzeba czekać długo. minimum rok nie kilka lat. O ile w następnej części zamiast odpowiedzi dostaniemy więcej pytań. Niestety pod względem Marvel filmów jestem psycholem

ocenił(a) film na 5
Kilyan

Tak, niektore motywy muzyczne wyraznie nawiazuja do supermana

ashleyyy

oceniaj szydełkowanie

ocenił(a) film na 8
GTA1

Podziękuj obecnie panującym politykom za taką sytuację
Obecnie w Czechach na Słowacji czy Węgrzech porostu jest taniej są ulgi podatkowe za kręcenie scen w tych państwach
I nawet jak Hollywood nakręci film z fabułą mającą miejsce w Polsce sceny będą kręcone za granicą a np Warszawę udawać będzie Budapeszt, Praga lub Bukareszt.

ocenił(a) film na 7
GTA1

Doza łysy niedo*eb. A czemu akurat mieliby pokazać Polskę? Dałeś filmowi 1 bo nie bło w nim Polski? Film sie. ocenia za fabułe i wykonanie a nie jakieś pato-dresiarskie poglądy.

ocenił(a) film na 10
ashleyyy

Mówisz o ujawnieniu tożsamości Spider-Mana całemu światu i Fury to Skrull???

ocenił(a) film na 9
siper322_

nie ładnie tak spojlerować bez uprzedzenia :P

ocenił(a) film na 7
pajadinho

No tak, bo wchodzi w temat oznaczony jako SPOILER i czytasz wypowiedzi... Genialne. Tym sposobem, to nawet pisząc 10x w tytule tematu SPOLIER znajdzie się jakiś marudzący naiwniak.

ocenił(a) film na 5
siper322_

Hahaha xD

ocenił(a) film na 9
siper322_

Ciekawe czy Skrulle byłby w stanie przybrać postać Starka aktualnie.. W każdym razie mogą grzebać w tym temacie ile chcą i z tego co widać, mają zamiar. Scena po napisach podzielona ziemia/kosmos więc spodziewajmy się ponownie dwóch wersji filmów, super.

ocenił(a) film na 9
siper322_

Ja nie powiedziałam nic. Nie użyłam żadnego detali. Napisałam tylko ze warto czekać do sceny po napisach.

siper322_

Skąd wiesz, że Fury to skrull? Co przegapiłem?

ocenił(a) film na 10
wolflt

Samuel L. Jackson napisał do mnie na Twitterze.

siper322_

Super. Nie szkoda ci czasu na pierdoły>?

ocenił(a) film na 10
wolflt

Przegapiłeś ostatnią scenę

ashleyyy

Mnie zastanawia czy przypadkiem tymi Skrullami nie będą chcieli jakoś ludziom tłumaczyć wielu rzeczy (mam na myśli S.H.I.E.L.D, nie reżysera) że np. to jeden ze Skrulli przybrał postać Parkera a Mysterio się nie zorientował.

ocenił(a) film na 9
ashleyyy

Mnie też intryguje scena po napisach, w tym jak pokazali że tożsamość spider-mana ujawniona, a także ze skrullami i to co jeden mówił to może być że jeden z skrulli zmieni się w parkera a prawdziwy spider-man pojawi się w tym samym czasie, ale dowiemy się za kilka lat. A także jeśłi chodzi o skrulle to czy może być tak że istnieje inna frakcja gdzie chce podbić ziemię brutalnie, a jeden z nich zmieni się w Super-Skrulla i byłby głównym antagonistą Fantastycznej 4(za kilka lat)

ocenił(a) film na 9
Koval_4

Na dzień dzisiejszy domyślam się i jestem prawie pewna ze Spiderman to będzie jedna z ważniejszych postaci nowego MCU. Komiksy czytać czytałam zaskoczona dużo nie byłam chociaż jak wiemy nie wszystko idzie zgodnie z komisjami

ashleyyy

"Na dzień dzisiejszy domyślam się i jestem prawie pewna ze Spiderman to będzie jedna z ważniejszych postaci nowego MCU. "
Oby nie. Dla mnie postać Pająka jest najsłabszym bohaterem obecnego uniwersum Marvela, zarówno jeśli chodzi o filmy własne, jak i występy w serii Avengers. Wielu zachwycało się i chyba nadal zachwyca Hollandem, a na mnie nie zrobił żadnego wrażenia. Świat komiksów ma ciekawsze i lepsze postacie.

ashleyyy

Walić Skrulle xD Nick Fury robi teraz S.H.I.E.L.D ze Skrullami w kosmosie, a na Ziemi zastępuje go Talos z żoną. Co z tego!? J Jonah Jameson wrócił i jedyne co się zmieniło to jego fryzura :D Czemu nikt o tym nie pisze? xD

ocenił(a) film na 8
starkowiec495

No właśnie!!!! I najsmutniejsze podejrzewam, że tylko ja to zauważyłem podczas seansu bo nikt oprócz mnie nie zaregował gdy J.K. Simmons się pojawił.

nieznajomy43

Ignoranci ;)

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

U mnie w kinie mogli nie zajarzyć o co chodzi chodzi z z Simmonsem, bo średnia wieku była taka na widowni, że jak tamte Spider-man`y były na topie to oni jeszcze w pieluchy srali a na chleb wołali bep.

ocenił(a) film na 8
nieznajomy43

Ucieszykem się,że jest Jamieson(plus Daily Bougle choć w ciut innej formie) - i sie zorientowałem,że to znów J.K Simmons go gra . :-D
A sceny po napisach... MCU zaczyna 4 fazę grubo, będzie się działo. :-D

ocenił(a) film na 7
ashleyyy

Najważniejsze pytanie : czy przez wszystkie 20 parę filmów fury był skrullem?

ocenił(a) film na 7
Cyric

Mnie też to zastanawia....

Cyric

Nie wydaje mi się. Widać w tym filmie, że Fury zachowuje się dość nieswojo, choć słyszałam teorię o tym, że zastąpił go Talos od AoU i jest to argumentowane tym, że je tosty nie tak jak zadeklarował w Kapitan Marvel (XD).
I o ile ta teoria może być w jakiś sposób brana pod uwagę, tak nie wydaje mi się aby Fury był Skrullem przez ten cały czas

ocenił(a) film na 8
Cyric

Ja myślę, że Talos zmienili się z Furym po pogrzebie Starka. Wszyscy się wtedy widzieli, więc jest na to chyba największa szansa

Cyric

Nie. Fury zniknął po pstryknięciu i nie był to Talos jako Fury. Więc prawdopodobnie po Thanosie, kiedy pojawił się 5 lat później, postanowił się zająć kosmicznym bezpieczeństwem i założył tajny wywiad w kosmosie, a Talos i jego żona zajęli się jego robotą na Ziemi. Wydaje mi się, że to świetny scenariusz, że Fury pracuje w kosmosie ze szpiegami, którzy mogą przybrać dowolną postać. Ma teraz oko na wszystko w całej galaktyce.

ocenił(a) film na 7
starkowiec495

Czyzby założyli S. W. O. R. D?

ocenił(a) film na 8
Cyric

Raczej użyją nazwy Alpha flight przez Captain Marvel, ale to wsumie to samo :)

ocenił(a) film na 10
Cyric

Oczywiście, że nie, skąd to głupie pytanie?

siper322

Akurat o S.W.O.R.D za dużo nie wiem, słyszałem tylko że to takie troche SHIELD w kosmosie i mają bazę stożek, więc skoro Fury pracuje ze Skrullami gdzieś w galaktyce na niewiadomej stacji, to właściwie, czemu to nie jest S.W.O.R.D, albo przynajmniej wstęp do takiego wątku? Nie widzieliśmy tej stacji z zewnątrz, może wygląda dokładnie jak ta z komiksów?

ocenił(a) film na 8
Cyric

Mało prawdopodobne ale jak jest w przypadku Mari Hill??

ashleyyy

Poproszę o spojler scen po napisach. Może być na pw

ocenił(a) film na 8
Darq85

[SPOILER]

W pierwszej scenie Peter szybuje sobie na pajęczynie po mieście z MJ, a po wylądowaniu na telebimie widzi poświecony mu reportaż. J.J. Jameson (grany ponownie przez J.K.Simmonsa) ujawnia spreparowany i udostępniony przez ludzi Mysterio film w którym ten wrabia Spider Mana w ataki w Europie po czym zdradza, że jego prawdziwe imię to Peter Parker.

Druga scena ujawnia, że Fury i Hill to były tak naprawdę Skrulle (Talos i jego żona), a prawdziwy Fury międzyczasie siedzi sobie w bazie kosmicznej współpracując z innymi Skrullami.

ocenił(a) film na 6
gikkiri

scena pierwsza utwierdza mnie w przekonaniu że Pająk ma być nowym IronManen nawet mimo woli. Tak jak w IM1 na końcu Tony się ujawnia, tak i tutaj świat dowiaduje się że Parker to pajączek.

ocenił(a) film na 8
dezertx

Ale tu to zupełnie inna sytułacja, Peter chcę mieć prywatność, Tonego to wsumie nie obchodzi, i tak jest osobą pubilczną, u parker to zupełnie inna sprawa, on ma teraz około 18 lat i chcę przeżyć swoje życie jak najbardziej normlanie jak tylko może, jednocześnie używać swej mocy do robienia dobrego, . Napewno w następnej części będą to próbować odkręcić, np: Skrulle mogą wspomóc parkera i udawać jego gdy on będzie spider-manem albo urzyć technologi Mysterio i zrobić hologram, w momenice w kórym petere jest obok. To takie spekulacje rzecz jasna. I tak tworzy to bardzo ciekawy koncept na koljeny film SPider-mana bo żaden wcześniejszy film nie live action nie zdemaskował Parkera przed światem. : ^)

ocenił(a) film na 6
vangance

chodzi o to że ostatnia scena w obu filmach zmienia status quo.
A odkręcanie tego lub radzenie sobie z tym przez pół kolejnej części dla mnie jest mało ciekawe

ocenił(a) film na 8
dezertx

Pożyjemy, zobaczymy . Dla mnie far from home wydawało się mało ciekawe, a jest chyba moim ulubionym filmem live action o spider manie

dezertx

Tak jak ta cała sytuacja z ciocią May i tożsamością Petera? Miałyby być rozmowy, "pół filmu" na tym wątku, a tu proszę. Równie dobrze ta zmiana może być pierdołą na moment uzupełnioną kilkoma minutami filmu.

ocenił(a) film na 9
vangance

Chyba, że cała sytuacja została ustawiona przez Nicka...

ocenił(a) film na 8
gikkiri

Kurde przegapiłem scrulle. Jaki tytuł wyjdzie następny ze stajni Marvela? Domyślam się że one i Fiury tam będą...

marcin_filmweb

niestety, ale nieprędko pojawi się kolejny film od Marvela. Druga część pajączka zamyka fazę trzecią. Fazę czwartą prawdopodobnie otworzy film o Czarnej Wdowie (z tego co kojarzę to dopiero 2020), film The Eternals, później jakoś ma być trzecia część Strażników Galaktyki oraz druga część Doktora Strange. Czwarta faza ma trwać od 2020 do 2024 i na ten moment za dużo jeszcze nie wiadomo.

Shumitu

Zapomniałeś o Shang-Chi.

ocenił(a) film na 7
Loreado

Prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones