PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 803
oceny
7,2 10 1 157803
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Świetna trylogia o Spidermanie Raimiego jest oceniana na 6.7, a film o Spidermanie w wersji Avengers na 7.6 gdzie pierwszym wrogiem Spidermana nie był nigdy Vultrure a Lizard .

ocenił(a) film na 9
GTA1

A Ty walczysz z wiatrakami wystawiając 1 filmowi który zasługuje na co najmniej 5.

ocenił(a) film na 10
wifi_wifi

Furiat pewnie jakiś

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

desperata próbujący rozpaczliwe zaznaczyc swoje jestestwo xD

ocenił(a) film na 4
mordarg

Ten film zasługuje na co najwyżej 5 imho.

W pełni rozumiem 1, jako zaniżenie oceny. Ten film ma zdecydowanie za wysoką, potrafi zwieść.

ocenił(a) film na 8
yush

Wgl idea zaniżania / zawyżania oceny jest dziecinna i każdy kto tak robi nie jest wg mnie nawet wart tego żeby z nim porozmawiać....

ocenił(a) film na 4
mordarg

Idea oceniania z góry jest mi obca i każdy, kto wydaje kategoryczne sądy z tak błahych powodów, nie jest wart tego, by z nim rozmawiać.

ocenił(a) film na 8
mordarg

nie odnosiłem się do CIebie tylko do osób które tak robią i do samej ideii

ocenił(a) film na 4
mordarg

Rozumiem, chciałem Ci tylko dać do zrozumienia jak brzmi takie gadanie :)

Też nie jestem zwolennikiem takiego oceniania, ba - nie ocenię filmu jeśli go nie obejrzę do końca, ale jestem w stanie zrozumieć sposób myślenia co niektórych. A ten film ewidentnie zasługuje na niższą moim zdaniem.

peace

ocenił(a) film na 4
yush

yush - podpinam się pod Twoją ocenę... takie to 3-5 co najwyżej...

ocenił(a) film na 4
MegaTM

Co najwyżej :)

ocenił(a) film na 10
yush

7 to minimalna ocena dla tego filmu

ocenił(a) film na 8
yush

przeważają młodociani fani superbohaterów, których nie interesują wartości filmu

ocenił(a) film na 4
nillvo

Amazing Spider Man był zdecydowanie najbliższy oryginałowi, i Garfield był zdecydowanie najlepszym SpiderManem (także aktorsko) z wszystkich dotychczasowych. Tutaj jakiś dzieciak ledwie po mutacji piskliwym głosikiem rzuca "zabawne" teksty...nieee....

ocenił(a) film na 8
yush

Akurat z tym się nie zgodzę. Mnie przypadły bardziej do gustu filmy z Tobym. Chociaż nie powiem, Garfield też dawał rady (do tej pory zastanawiam się jakiego lakieru do włosów używał :P) Problem polega na tym, że to pokolenie które zaczyna przygodę od nowych filmów, oglądając "starego" spidermena uzna go za słabego. Bo..brak innych superbohaterów, bo za słabe efekty, za mały rozpierdziel

ocenił(a) film na 4
nillvo

W sumie....jeśli patrzeć z perspektywy czasu, Toby zrobił na mnie także bardzo dobre wrażenie. Myślę, że Garfielda bardziej jednak lubię jako aktora niż Maguire'a, ale wydaje mi się, że to przez Kirsten Dunst gorzej oceniam poprzednią odsłonę...nie trawię jej aparycji (nie mówię o kunszcie aktorskim - tu ciężko mi o obiektywizm). Tu nie MJ, ale Gwen, czyli Emma Stone - był to bodaj pierwszy film, który z nią widziałem - zrobiła na mnie niezwykłe wrażenie.

yush

Podobały mi się obie części Amazing Spidermana, podobał mi się Homecoming również tylko z innych powodów. Obie części Amazinga oceniłem na 7, Homecoming też na 7. Nie podoba mi się za to że mocno ta część została z "marwelizowana" dużo humoru, w mojej ocenie dosyć kiepskiego, zaśmiałem się lekko może ze 2-3 razy. Na plus fabuła i postać Keatona, widzę tutaj sporo odniesień do jego roli w Birdmanie, cały jego kostium to taki żywcem wyciągnięty z Birdmana, już nie mówiąc o fabule tamtego filmu ;) . Osobiście Trylogi Ramiego nie trawie, w dużej części z powodu Dursten, uważam że to drewno aktorskie, poza tym nie pasowała do tej roli. Zgodzę się z tobą również że Emma Stone jako Gwen była rewelacyjna, nie wiem czy Marvel ma zamiar powrócić z Gwen w przyszłych częściach Spidermana z nową aktorką, ale dla ich dobra bym tą postać zostawił w spokoju bo poprzeczka została postawiona bardzo wysoko.


Uważam też że został zmarnowany potencjał, biorąc pod uwagę jak społeczność bardzo pozytywnie odebrała postać Gwen zagraną przez Stone, powinni wtedy kuć żelazo póki gorące i zacząć przygotowywać serie SpiderGwen którą z chęcią bym oglądnął. Film by się na pewno przyjął, wystarczy zerknąć na DCEU jedyny film jaki im wyszedł to Wonder Woman z przeciętną aktorsko Gadot. Teraz już na to za późno, Emma ma 29 lat, więc trochę już zbyt wiekowa chyba żeby wskoczyć w taką serie.

ocenił(a) film na 4
kamells

Cóż, w komiksach Gwen ginie. Dokładnie w taki sposób, jak w filmie. Była to fantastyczna, wzruszająca scena. moim zdaniem wplatanie w SpiderMana jakichś Ironmanów i innych "pierdół" zupełnie psuje mi klimat, po prostu nie trawię tego całego Marvela i ich serii. Trzeba obejrzeć poprzednie filmy żeby wiedzieć o co chodzi w kolejnych, a nie jestem fanem innych 'superbohaterów'. Ale to tylko moja opinia. Amazing... jest w gruncie rzeczy świetnie zakończony, jeśli miałaby być kontynuacja to jedynie z Garfieldem imho. Ale nic na siłę. A już na pewno nie z tym dzieciakiem z homecoming.

ocenił(a) film na 7
yush

A ja czytam i nie mogę się nadziwić, jak można nazwać Amazing Spider - Man udaną produkcją? Przecież w tamtym filmie absolutnie nic nie miało sensu, a jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem jest oddanie wydarzeń komiksowych na ekran, to oczekiwałbym chociaż w miarę logicznego połączenia wątków.

Garfield był zdecydowanie najgorszym Pajęczakiem w historii - nie zgrało się podejście do jego postaci jako śmieszka na desce, chemia między aktorami nie istniała, a sam jestem przekonany, że lepszy scenariusz napisałoby 75% ludzi dyskutującym o konspiracjach lekarskich w sekcji komentarzy "Botoksu". Webb swoim rebootem nie wnosi świeżości do tej postaci, a powiela tylko pomysły Raimiego, akcentując je skrajną głupotą. Wątek rodziców to jakiś żart, podobnie plan Connorsa i całe jego backstory. Już nawet nie mówię o scenie skoku między żurawiami, bo to jest najgłupsza rzecz, jaką można było wymyślić xD. O kontynuacji się nie wypowiem, bo to jest po prostu przepakowanie bezsensownymi wątkami historii ukazanej w pierwszej części, tylko jak najbardziej w stylu "MCU", ponieważ schematy Nolanowskie nie były już w modzie. Nie zrozum mnie źle, ja te filmy nawet szanuję, bo o porządne guilty pleasure dzisiaj naprawdę ciężko, a one bawiły nieporadnością scenariuszową w uroczy sposób.

Nie mam zamiaru wynosić Homecoming do rangi arcydzieła gatunku, ale jest to po prostu najlepszy film o Spider - Manie, jaki mogliśmy do tej pory obejrzeć. Przystępna forma, naprawdę ciekawe zarysowanie postaci, - w końcu są one "jakieś" - uwspółcześnienie świata przedstawionego. Wszystko w tym filmie zagrało, bo został bardzo bezpiecznie zrobiony, nie popadając tym samym w infantylność, a historia została poprowadzona rozsądnie.

Bardzo mnie ciekawi jedna rzecz, a mianowicie: jak obrońcy filmów Webba widzieliby kontynuację, albo kolejny reboot? Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 4
Qeen780301

"(...) one bawiły nieporadnością scenariuszową w uroczy sposób." - wyśmienicie powiedziane.
Wniosłeś nieco głębi w dyskusję, i choć nie zgodzę się z tym, że między głównymi bohaterami nie było chemii, to jednak reszcie z grubsza przytaknę.
Może jestem nieco nieobiektywny, przez Garfielda, którego bardzo lubię jako aktora, może również przez fakt, że jestem starszy i mierżą mnie te wszystkie marvelowskie nowinki. Żeby zrozumieć o co chodzi, trzeba obejrzeć resztę. Skąd nagle Iron Man w Spidermanie? Ano stąd, że jest to kolejna (choć na tyle zgrabnie połączona, że w tym wypadku nie jest koniecznością znać reszty), część całego "uniwersum marvela", za którym nie przepadam.
Jakbym widział kontynuację? Chciałbym wreszcie zobaczyć MJ która mnie przekona ;)

ocenił(a) film na 7
yush

Masz rację, co do tego, że Uniwersum Marvela jest dość problematyczne dla widzów, którzy nigdy za nim nie przepadali, a sami są fanami pojedynczych postaci i ich historii. Faktycznie, może to być wadą, ale dla mnie i wielu innych stanowi zaletę - po prostu jestem fanem uniwersum, a rozbudowanie historii postaci na kilka filmów dużo bardziej je urzeczywistnia, tworząc kompatybilną całość :)

A co do MJ, to chyba się nie doczekamy (chociaż marzyć nikt nie zabronił) :D Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 4
Qeen780301

Czyżby było to jedno z największych wyzwań w historii kinematografii?
Jeśli chodzi o spider mana w ogóle to chętnie widziałbym historię przeniesioną na grunt lat 80 / 90 - zgodnie z czasem w którym wydawane były komiksy. Wtedy też kobiety wydaje mi się były nieco inne i inaczej się je odbierało, więc taka MJ mogłaby mnie przekonać. Byle postaci nie były 13+ jak w Homecoming a raczej dwudziestokilkuletnie, jak w oryginale.

God, I am old
O___o

ocenił(a) film na 10
nillvo

Fanami Spider-Mana są raczej ludzie wychowani w latach 90tych

ocenił(a) film na 10
yush

Argumenty?

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

W odniesieniu do?

ocenił(a) film na 8
GTA1

Ten film najlepiej przedstawia charakter Spidey'a ze wszystkich filmów o tym bohaterze gościu.

ocenił(a) film na 10
Netehor

Zgadzam się

Netehor

To chyba nigdy komiksów z Peterem Parkerem nie czytałeś. Ten film kompletnie rujnuje tą postać, jest całkowitym zaprzeczeniem tego czym był Peter w komiksach. Bardziej przypomina wybielonego Moralesa.

ocenił(a) film na 8
Witcher

Ja piszę o alter-ego Parkera, czyli o Spider-Manie, który jest bliższy komiksom w tym filmie (i dwóch z Garfieldem) niż to nudne coś w trylogii Raimiego, a co do samego Parkera to on jest w tym filmie hybrydą komiksowego Petera i Milesa.

Netehor

W czym jest bliższy? Jest zupełnym zaprzeczeniem tej postaci. Spider-Man nigdy nie stawiał w takim stopniu na technologię a tutaj jakieś gadżety, tech-suity i tym podobne głupoty. Do tego został całkowicie obdarty ze swojego dziedzictwa - nie ma MJ, nie ma Gwen, nie ma Bena, każdy zachowuję się inaczej niż w komiksach (szczególnie Flash). Ten film to czysta profanacja dla osoby wychowanej na komiksach ze Spider-Manem.

ocenił(a) film na 8
Witcher

Nie jest taki smętny jak Spidey Raimiego, a co do gadżetów, Flasha to są to zmiany podyktowane tym, że akcja dzieje się we współczesności, tu wszystko opiera się o technologię, a w szkołach prześladowcami już nie są sportowcy, a bogate dzieciaki, które hejtują, a nie biją.
Piszesz o tym, że jesteś wychowany na komiksach z Spider-Manem, a zapominasz, że pierwszą dziewczyną w której Peter się zakochał była obecna w filmie Liz, a Gwen i MJ poznał trochę później.

Netehor

W komiksie Liz była kompletnie inną postacią i poza imieniem nie ma nic wspólnego ze swoim filmowym odpowiednikiem. Nie była też żadną córką Toomesa. A pierwszą miłością Petera była Betty Brant a nie Liz! W Liz Peter nigdy nie był zakochany. Ten film to kompletny gniot wypaczający wszystko a wy jeszcze go bronicie. Na dokładkę PC i SJW na całego. W obsadzie brakowało chyba tylko eskimosa.

ocenił(a) film na 4
Witcher

+
huehuehue
eskimosa :D

Witcher

Wiesz, to że film nie jest w 100% wierny komiksowi nie oznacza, że jest gniotem. Jak dla mnie to właśnie dobrze, że nie wszystko jest dokładnie tak jak w komiksie. Dlaczego uważasz, że zmiany są złe? Jest pewien niezmienny motyw główny (np. młody gość ugryziony przez pająka), a resztę można zmieniać, przecież to nie jest aż tak ważne! Nie rozumiem w ogóle czepiania się o to, że w dziewczynie obecnej w tym filmie Peter nigdy się nie zakochał itd. Tak samo nie wydaje mi się, żeby w oryginalnym komiksie pojawiła się siedziba Stark Industries i żeby mówili o Spidermanie, że jest "tym człowiekiem -pająkiem z YouTube'a", skoro w momencie powstawania historii YouTube'a jeszcze nie było. Jest to Spiderman naszych czasów i twórcy nie muszą trzymać się w 100% każdego szczegółu. No chyba, że jest to ekranizacja jakiejś historii na nowo stworzonej i wydanej przez Marvel Comics (?), ale nie wydaje mi się, nie wiem, nie znam dobrze komiksów, podobnie jak i większość ludzi oglądających ten film. Pozdrawiam :)

Witcher

Dlaczego przyczepiasz się o różnorodność kulturową? Nawet jeśli jest to polityka poprawności, to aż tak boli Cię to, że jest tyle osób z różnych ras? Zwłaszcza, że to Stany Zjednoczone? Pozdrawiam raz jeszcze ;)

ocenił(a) film na 10
Micman1995

On nie rozumie, że to film dla amerykanów a nie polaków

ocenił(a) film na 3
Micman1995

Boli, że przez poprawność polityczną niszczone jest universum spidermana, naprawdę tak trudno to zrozumieć? Zresztą w tej chwili każde universum komiksowe jest niszczone przez tą głupią poprawność polityczną.

Inna sprawa PP wkurza bo jest jednostronna, dlaczego Czarnej Pantery nie gra biały albo chociaż meksykaniec?

ocenił(a) film na 10
Witcher

Był zakochany w Liz ale krótko. To były czasy zanim został Spiderem i w zasadzie ograniczyły sie do "wzdychania zakochanego nerda". Ona wtedy chodziła z Flashem :)

ocenił(a) film na 8
Witcher

A jesteś pewien, że współcześnie powstające filmy superbohaterskie powinny być adresowane do dorosłych facetów czytających komiksy w czasach zanim dzisiejsze nastolatki przyszły na świat? Fajnie, że masz sentyment, ale filmy nie służą opowiadaniu historii zawartej w komiksach - wtedy po co je oglądać? To nowa historia oparta na duchu starych opowiadana ludziom, którzy jeszcze jej nie znają.
No i co ważne - film to jakaś tam jedna przygoda i przedstawienie bohatera w konkretnym momencie jego rozwoju. Postać Petera Parkera była rozwijana i portretowana w komiksach w różny sposób przez dekady. Odzwierciedlenie filmowe nigdy nie będzie wierne wszystkiemu co powiedziano o postaci.

ocenił(a) film na 4
Witcher

Witcher Ja się z tobą całkowicie zgadzam...Udzielają się tu najwyraźniej jacyś ''znaffcy'' komiksów o człowieku pająku .

Ja rozumiem , że film zmierza w tą stronę MCU i że chcą stworzyć wszystko tak aby wyglądało wiarygodnie..Że niby nastolatek sam nie uszył sobie zajebistego kostiumu itd...no ale , ku*wa błagam was... Dla chłopaka z IQ 250 uszycie dobrego kostiumu to byłby problem ? Bo to co tutaj się wyprawia w tym filmie to jest absurd...258 różnych kombinacji sieci ? Latający dron pająk ? Urządzenia podsłuchujące ? SPADOCHRON ? I TO WSZYSTKO OD STARKA ? Spider-Man jakiego ja znam właśnie wyróżniał się tym , że sam sobie robił sprzęt , kostiumy itd I to wszystko robił również , gdy był nastolatkiem ! I nie polegał na gadżetach w tak mocny sposób tylko na czystej sile , strategii i to wszystko przy pomocy pajęczych zmysłów. Tu zrobili z niego znowu nieudacznika co sam sobie nie radzi i w dodatku nie wygrał z Sępem na samym końcu ? Jak Peter jako nastolatek pokonał Lizarda w komiksach który jest o wiele silniejszy...

Mam nadzieję , że jego progres w wersji filmowej będzie przynajmniej równie dobry co w komiksach bo Parker jest cholernie silny aktualnie i konkretnie doświadczony . W komiksach w końcu Iron Fist , Wolverine i kapitan go szkolili , wykorzystał jeszcze swoją własną walkę uliczną i z tego wszystkiego stworzył swój własny styl zwany ''way of the spider'' .

I nie zrozumcie mnie źle - Film mi się podobał , ale są jednak rzeczy których nie mogę mu wybaczyć . Keaton jako Sęp - Bomba , ciotka May bardzo fajna , Parker jest spoko , ale za bardzo robią z niego pajaca ... powinien żartować tylko w lajtowych sytuacjach tak jak w komiksach a w tym filmie żarty sobie darował jedynie podczas walki na plaży .Poza tym kurde....niech oni dadzą coś temu chłopakowi do żarcia bo on za chudy na tą rolę .

Ode mnie film ma 7,5 /10 .

ocenił(a) film na 10
patryk250

Spider używał przez jakiś czas kostiumu od Starka wiec to jest po prostu nawiązanie do tego etapu :)

ocenił(a) film na 4
Raister

Jakby to było ''nawiązanie'' to nie miałby kostiumów od niego przez 3 filmy pod rząd :) . Bo przypominam wychodzi teraz ''Infinity war'' i tam będzie miał dopiero Iron Spidey'a .

A poprzedni klasyczny strój powinien zostać uszyty już przez niego i nie powinien być w posiadaniu absurdalnej liczby 258 kombinacji sieci i tych innych przesadzonych bajerów .

Poza tym , serio ? Karen ? To Spider-Man zamiast prowadzić konwersację z samym sobą co często w komiksach wychodziło mu śmiesznie i dobrze , to tutaj rozmawia z jakimś botem jak Stark .

Nie podoba mi się kierunek w którym to zmierza :D.

ocenił(a) film na 10
patryk250

Jeżeli Stark został jego mentorem na tym etapie to normalne ze mu ciuchy daje. Poza tym MCU jest w dużym stopniu wzorowane na Ultimate a tam Peter też nie umiał szyć i ciuchy szyła mu MJ ;)

ocenił(a) film na 10
patryk250

A rozmowa z Karen wygląda wiarygodniej niż gadanie do siebie co mogło jakoś wyglądać w komiksach bo wypełniało dymki, ale w filmie kiepsko by się sprawdzało ;)

ocenił(a) film na 4
Raister

No nie zgadzam się . Dobrze by się to sprawdziło jakby się dobrze to zrobiło , jak wszystko inne w filmach . A komiksy Ultimate to niekanoniczny syf , także to mnie nie obchodzi :D .

ocenił(a) film na 10
patryk250

Ultimate to typowy świat uwzględniony w wieloświecie Marvela więc co w nim "niekanonicznego"? "Kanoniczny" Parker też tam był z wizytą. Ale mniejsza z tym. Rozmowa z botem to jeszcze coś co odróznia Homecoming od filmów Raimiego i Amazingów a jeżeli mam rację to nawet wiek Petera ma uzasadnienie. Otóż jest w wieku Ultimateowym i najprawdopodbniej w trzecim filmie umrze a w scence po napisach pojawi się "niekanoniczny" Miles Morales który zdaje się zyskał na "kanoniczności" bo pojawił się w "kanonicznym" świecie 616 a "kanoniczny" Peter jest jego mentorem :>

ocenił(a) film na 4
Raister

Dobra , jestem typem osobnika który ma ból dupy bo ktoś posiada odmienną opinię od twojej , także dyskusja nie warta zachodu .

Do dziś wiadomo było , że komiksy ultimate są niekanoniczne a MIles stał się kanoniczny właśnie , gdy wystąpił w serii ''amazing'' która jest kanonem .

Jak Parkera zabiją w trzecim filmie i Miles się pojawi to cóż...Mnie na czymś takim w kinie nie będzie :D .

ocenił(a) film na 10
patryk250

Jeżeli wieloświat jest "kanoniczny" to i Ultimate takowe jest/było. Jeżeli Miles stał się "kanoniczny" dzięki temu że się pojawił w świecie 616 a wszystko czego doświadczył w świecie 1610 (Ultimate) jest "niekanoniczne" to w jaki "kanoniczny" sposób zyskał swe moce? :>
Oki , samoskrytykowałeś się i uznałeś że gadka nie ma sensu to proszę bardzo :)

PS: Dodam tylko info że MCU to świat 199999 i nie musi się kierować normami świata 616 bo zwyczajnie jest czymś innym :)

ocenił(a) film na 4
Raister

No to jest raczej logiczne , że świat wykreowany w MCU jest z innej beczki . Co nie oznacza , że mają lekceważyć postać .

Bo jak wspominałem - Jakby miał takie bajery w Iron Suit to miałoby sens , ale nie w klasycznym stroju . Jak Parker'a zabiją to będzie katastrofa bo postać MIles'a jest okrutnie słabą i na siłę napisaną postacią .Już nawet Ben Reiley bardziej trzyma się kupy od niego .

To moja opinia której mi nie odbierzesz .Nie ''samoskrytykowałem'' się. Jego śmieszne pojawienie się w kanonicznej serii nastąpiło tylko dlatego bo jakaś tam śmieszna część fanów miała ból dupy , że jest poboczną postacią i powinien pojawić się w SpiderVersum . W celu potwierdzenia , że ta postać oficjalnie zalicza się do kanonu .A to nastąpiło w 2014 roku .

ocenił(a) film na 10
patryk250

Miles przeszedł z "kanonicznego" świata 1610 do równie "kanonicznego" 616 bo zwyczajnie był popularny i komiksy o nim dobrze się sprzedawały. Stały za nim liczby i to jest cała "tajemnica". A co do bajerów to one są logiczną konsekwencją tego ze jego mentorem jest Stark i byłoby dziwne gdyby Peter tych bajerów nie miał :)

ocenił(a) film na 4
Raister

No nie , nie byłoby wcale dziwne . Wszędzie doszukasz się kontrargumentów , nawet jak są na poziomie abusrdalnego shit'u .

Kostium mógł zwyczajnie sam uszyć . Jak wspominałem , dla postaci z takim IQ to nie problem to primo . Secundo Stark mógł go zaskoczyć w taki prosty sposób , że otrzyma takie bajery dopiero właśnie w nowym stroju :) . Bo widocznie taki z ciebie znawca światów i komiksomaniak a w prawdzie rzeczy gówno wiesz o samej postaci .

Spider-Man mianowicie własnie wyróżniał się tym , że był zwykłym typek jak my . Mogliśmy zawsze postawić się w jego sytuacji , jakby to było jakby nas ugryzł taki pająk i co my byśmy uczynili w danym momencie ? On nie miał boskich mocy , super drogie sprzętu za miliony których nawet Batman by pozazdrościł i własnie dzięki temu się WYRÓŻNIAŁ.

To postać która polegała na mocy którą został obdarowany . Polegał na czystej sile umysłu jak i fizycznej , ustanawiał dokładną strategię przeciwko danemu antagoniście, a nie był drugim Iron-Man'em junior . Także jakikolwiek mi podasz argument to go nie wysłucham, bo to dla mnie nie jest dobre odwzorowanie postaci.

Logiczną konsekwencją...równie dobrze można wymyśleć coś innego na poczekaniu . Stark nie dał mu bajerów w pierwszym kostiumie , chciał żeby dzieciak sam z czymś wyszedł i gdy w końcu sam załatwił sobie strój zostaje od razu rzucone na głęboki olej . Po wielu misji które zostały zakończone powodzeniem , Stark nadaje mu tytuł avengers'a i tym samym obdarowuje go zajebistym kostiumem Iron Spidey'a z różnymi bajerami .

Także nie pieprz mi tutaj o logicznych konsekwencjach i nie podawaj innych argumentów która zalatują totalną bzdurą .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones