ARCYDZIEŁO KINEMATOGRAFII I FILMÓW SUPERBOHATERSKICH !!


Ten film ma w sobie wszystko, czego oczekiwać po znakomitym kinie: są znakomici aktorzy, muzyka, wciągająca historia, postacie to złożone osobowości !! A sam Spider-man jest najlepszy w historii kina!! Nie ma i nie będzie lepszego Spajdiego Yaaay !!

Rany, aż nie wiem od czego zacząć hehe :D !!

HISTORIA:

O matko, cóż to były za emocje !! Kompletnie się nie spodziewałem tego co zobaczę w kinie !! Już sam początek wywoływał ciary. Niemalże zapiszczałem, jak zobaczyłem Tonego Starka. Moja ulubiona postać i Spajdi na jednym ekranie. No po prostu miodzio.
I potem szok! Wszystko się komplikuje. Pojawia się złoczyńca Vulture i o zgrozo … myślałem, że Spider-man będzie mógł go pokonać, ale Vulture się z nim bawił ;(( A w dodatku Iron-man wypierał się pomocy, nie chciał by nasz Peter mógł dać z siebie wszystko i mógł zabłysnąć. Cham jeden !! Peter musiał więc spierać się z własnymi emocjami, własne demony. Jeju to jest tak super pokazane !! Normalnie wszystkie inne filmy się chowają. Ta walka wewnętrzna. Aż czuć ten ból, który Peter przeżywa ;(( autentycznie zrobiło mi się go żal i po prostu chciało mi się płakać ;(( To było bardziej wzruszające niż Zielona Mila. TAK SIĘ ROBI FILMY HOLLYWOOD !! Wywołujące prawdziwe emocje !! Kurcze napisałbym co dalej, ale nie chcę wam PSUĆ NIESPODZIANKI. Czy Spider-man pokona własne demony i pokona Vultura?? Przekonajcie się w kinie bo naprawdę WARTO !! To jest po prostu najpiękniejsza historia EVER !!

BOHATEROWIE:

Bohaterowie są cudowni i tacy wielowymiarowi!! O samym Peterze mógłbym napisać rozprawkę na kilkanaście stron, a sam nie wiem, czy potrafiłbym wyczerpać temat. Iron-man to już legenda!! W dodatku wszystkie postacie poboczne – nigdy bym nie przypuszczał, że da się zrobić tak złożone postacie poboczne. Zresztą, zobaczcie sami!! Do kina na pewno macie niedaleko!
Najlepszy to był VULTURE !! Nikt go nie PRZEBIJE !! Darth Vader przy nim? CIENIAS HAHA :DD Joker z Batmana?? Normalnie dzieciak !! Ciary przez całą jego obecność. Już teraz winszuję oskara za ten występ, bo to co wyprawiał na ekranie, słowa które wypowiadał: ZABIJĘ CIĘ I CAŁĄ TWOJĄ RODZINĘ!. Autentycznie ciarki i aż podskoczyłem na krześle. Tak się powinno grać!! Już teraz robię multikonta, żeby dać 10/10 za tę rolę. Aktor zdecydwanie zasługuje na to !! Jeszcze wiecie :D Vulture :D Że niby Birdman hehe :D A w dodatku ten sam aktor hehe :D MARVEL JEST GENIALNY! Normalnie ja bym na to nie wpadł. Tak zajebistego Easter Egga nie widziałem od czasu Wiedźmina 3 i nawiązań do 50 twarzy greya :D


EASTER EGGI:

W ogóle film jest naszprycowany odniesieniami do naszych czasów. To w ogóle SPIDER-MAN NASZYCH CZASÓW !! Peter nie pracuje w gazecie, bo mamy 2017 rok. Więc kręci vlogi!! Flash, który gnębił Petera? Tez dostosowany do naszych czasów. Ale hehe, nie chcę zdradzić za dużo!! To jest nowoczesna kinematografia, która dostosowuje się do 21 wieku!! Marzy mi się za 30 lat Spider-man, który będzie ratował ludzi na stacji kosmicznej, albo na Marsie. To by było coś wspaniałego !!


EFEKTY SPECJALNE:

Efekty specjalne to po prostu pierwsza klasa. Po raz pierwszy nie jestem w stanie powiedzieć, które sceny to CGI, a które praktyczne efekty. Miałem wrażenie, że cały film to jeden wielki praktyczny efekt!! Mad Max na drodze gniewu to się chowa pod dywan. Oficjalnie to Spider-Man Homecoming zasiada na tronie efektów specjalnych !! Już nie wspokmnę o efektach 3D, które tak urywały 4 LITERY, że Avatar to po prostu Gra na NES’a.

PODSUMOWANIE:

Ahh mógłbym temu filmowi słodzić i słodzić, ale to jest coś, co naprawdę trzeba zobaczyć. Wiecie, że podczas pisania tego wszystkiego aż trzęsą mi się ręce z emocji !!?? TO jest tak dobry film!! Marvel nie dość, że pokonał swoje własne demony, to w dodatku zrobił film przebijający pod względem technicznym, emocjonalnym, fabularnym, scenariuszowym i reżyserskim WSZYSTKO co do tej pory wyszło !! TAK, nie boję się tego przyznać! I zapraszam każdego, który twierdzi inaczej, obiecuję, że odbiję każdy „argument” !! Zresztą oceny na RT i MC pokazują jasno kto tu rządzi! Wszelkie recenzje dające poniżej 8/10 to HEJTERZY, którzy nie znają się na kinie. Nic z tego filmu na pewno nie zrozumieli. Marvel zrobił tak znakomitą perełkę, a oczywiście ktoś musi się znaleźć kto obrzydzi film. To jest arcydzieło kinematografii. Miliard w Box Office to pewność do sześcianu!!
Dziękuję za uwagę i zapraszam do kin, gwarantuję, że wizyta w klopie podczas oglądania filmu da wam więcej emocji, niż nowe dziecko Marvela. Ciao!!

219

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: