PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 803
oceny
7,2 10 1 157803
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Czy osoby dające 1/10 na kilka dni przed premierą widziały w ogóle film czy może specjalnie zaniżają ocenę? Recenzje są bardzo dobre w Polsce i za granicą.

ocenił(a) film na 10
recenzuje_krytykuje

Wiem skąd, bo to polacy...

ocenił(a) film na 3
recenzuje_krytykuje

"Są trzy rodza­je kłam­stw: kłam­stwa, bez­czel­ne kłam­stwa i sta­tys­ty­ki." - MARK TWAIN

ocenił(a) film na 5
AutorAutor

Ten film to plaskacz w fanów spidermana najgorszy jaki powstał trylogia i amazingi mi się bardzo podobały a to jest bez przesłania po prostu radosna twórczość.

ocenił(a) film na 6
recenzuje_krytykuje

Ja nie oceniam ale film jest naprawde mocno średni, pełny głupich bardzo amerykańskich płytkich wątków. Nie znam się na komiksach ale oglądając miałem nieodparte wrażenie że twórcy kierują go dla dzieci do lat 15.

recenzuje_krytykuje

Spiderman ma coś takiego jak instynkt pająka. W filmach chyba nic o tym nie ma, więc mało kto o tym wie. Ma to od momentu, gdy ów napromieniowany pająk go dziabnął. Problemem jest to, że w tym filmie zostało wręcz podkreślone, że Parker czegoś takiego nie posiada. Choćby w scenie, gdy wchodzi do pokoju pełzając po suficie, instynkt powinien go ostrzec, że jego kolega tam siedzi i go widzi, co poskutkuje zdrada jego tożsamości. A to jest największe "noł-noł" w Spidermanie, aż dziwię się, że Stan na coś takiego poszedł.
Dla mnie to nie Spiderman, tylko jakaś wariacja na jego temat.
Ale za to ciotka May w końcu jest ciekawą laską :D

ocenił(a) film na 1
recenzuje_krytykuje

Ode mnie ten film dostał 1 ponieważ jest mega słaby a aktor grający Spidermana jest najgorszym w historii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones