PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 753
oceny
7,2 10 1 157753
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

brawo,brawo...

ocenił(a) film na 5

...dla debili, którzy oceniają ten film na 9,10. Czy wam, takie gnioty jak ten, naprawdę się tak podobają że przyklejacie im łatke "arcydzieł" kinematografii?

ocenił(a) film na 9
ocw_premiers69

Ten film jest owszem arcydziełem w swojej dziedzinie. Używanie ocen 1-10 jest bardzo głupim pomysłem, jeśli nie zwraca się uwagi na to jak film spisuje się w ramach swojego gatunku. Twój problem z tym że ktoś ocenia Spider Mana na 10 w porównaniu np do Nightcrawlera, czy jakie Ty tam filmy lubisz oglądać jest problemem głupim już u swojej podstawy. Bo jak porównać kino które zmusza do refleksji, z kinem które ma dawać przede wszystkim rozrywkę.

ocenił(a) film na 5
wifi_wifi

jeżeli ten film, jest dla Ciebie arcydziełem w jakiejkolwiek dziedzinie...to szczerze Ci współczuję.

ocenił(a) film na 9
ocw_premiers69

Dobrze wiedzieć

użytkownik usunięty
wifi_wifi

Proszę cię ten film jest tak denny że nawet Ant Man jest o niebo lepszy

ocenił(a) film na 7
ocw_premiers69

Muszę się niestety zgodzić. Średni film. Zapraszam na moją recenzję:
https://www.youtube.com/watch?v=1jcQAbR8VTI

ocenił(a) film na 10
ocw_premiers69

Świetne argumenty

użytkownik usunięty
Himiteshu

Powiedział gość który ma najwięcej argumentów good job

ocenił(a) film na 10

Nie używaj języka angielskiego kolego jeśli go nie znasz

użytkownik usunięty
Himiteshu

Ile ty masz lat? Że jarasz się każdym filmem marvela? Buuuuu ktoś ośmielił się dać mniej niż 10.... Weź się nie ośmieszaj

ocenił(a) film na 10

Nie każdym, po prostu kocham superbohaterów , tym bardziej jak dobrze ich ekranizują

użytkownik usunięty
ocw_premiers69

No niestety też tego nie rozumiem

ocenił(a) film na 10
ocw_premiers69

Widzę pan nie zna się na komiksach :)

Himiteshu

A co niby w tym filmie jest komiksowego że powołałeś się na ten argument?

ocenił(a) film na 10
Nekros97

No pewnie nic poza tym że to film na podstawie komiksu....

ocenił(a) film na 9
ocw_premiers69

Skoro dałeś 5/10 (która wg skali oznacza "średni") to raczej nie był to gniot. Poza tym miło wiedzieć że jestem debilem bo podobał mi się film :)

ocenił(a) film na 4
Milka124

Tu chyba nie chodziło o to , że Ci się podobał ( mnie to nie przeszkadza ). Tylko o sięganie po najwyższe oceny 9 czy 10 bez umiaru przez niemalże wszystkich fanów Marvela ( tu na FW) przy niemalże wszystkich filmach na podstawie tegoż. W ten sposób filmy te osiągają niebotyczną średnią co w kontekście innych bardziej wartościowych filmów jest zjawiskiem z powodu którego niektórzy mają ból tyłka. Dla mnie wasze wysokie oceny to przesada, ale nie nazwałbym fanów takiego kina debilami. To zbyt prymitywne określenie i z góry skazujące osobę, która krytykuje na niezrozumienie i buduje niepotrzebny mur.

ocenił(a) film na 9
armarange

Możliwe, że jest tak jak mówisz. Ja dałem 9, bo uważam że to rewelacyjny film (w swoim gatunku oczywiście) W ogóle zauważyłem, że jak są filmy czysto popcornowe, które sporo zarabiają to często są posty podobne do tego.

ocenił(a) film na 4
Milka124

Ja po części rozumiem takie wpisy bo ludzie robią już uszami ... za dużo tych filmów i są zbyt podobne do siebie. To wygląda jak taśma produkcyjna gdzie bierzesz szablon , wrzucasz nastolatka, który spodoba się młodym laskom, trochę CGI i już masz hicior. Ale jeżeli uważasz TEN film za znakomity i podoba Ci się humor w nim zawarty to ok. Każdy ma inny gust, wrażliwość itd. Też czasem zjadam fast food'a i jestem zadowolony.

ocenił(a) film na 9
armarange

I takie spokojne dyskusję bardzo lubię :)

ocenił(a) film na 4
użytkownik usunięty
ocw_premiers69

Z jednej strony każdy ma swój własny system oceniania, z drugiej - z powodu tego systemu wszystkie filmy wpadają do jednej kupki a tak być nie powinno.

ocenił(a) film na 5
ocw_premiers69

Zamknij ryj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones