PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34281}
6,7 155 962
oceny
6,7 10 1 155962
6,3 19
ocen krytyków
Spider Man 2
powrót do forum filmu Spider-Man 2

10/10

ocenił(a) film na 10

Cudowny film, zdecydowanie najlepszy z całej trylogii. Momentami wzruszył, momentami rozbawił,
a momentami aż ciarki po plecach przeszły z emocji i akcji na ekranie. Cudowny film i zasłużony
Oskar za efekty specjalne, ale moim zdaniem film zasługuje na większą ocenę na filmwebie, niż
marne 6.8, ale cóż, ta strona nie jest wyrocznią :)

matix457

Daje 8/10. Troche irytuje mnie glowny bohater oraz Kirsten Dunst. Osobiscie nie lubie tej aktorki. Wogole nie pasowala do tej roli. Ale takie moje odczucia... P;)

Shurtugal_Eragon

Jak dla mnie pasowała do tej roli idealnie :)

ocenił(a) film na 8
matix457

Zdecydowanie tak 10/10 zgadzam się :)

matix457

Zgadzam się ;D Ale daje 7/10 za marne efekty specjalne.

ocenił(a) film na 9
qwerty888

Sam jesteś marny kretynie..To jest cholernie stary film w tamtym roku zrobił furorę z tymi efektami specjalnymi.

ocenił(a) film na 6
patryk250

stary? hhaahahahaha

ocenił(a) film na 9
Kafsony

Tak stary,10 lat to mało ?

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 9
Kafsony

Masz coś nie tak z banią....Kończę z tobą dyskusję kolego.

ocenił(a) film na 6
patryk250

http://www.filmweb.pl/film/Genera%C5%82-1926-34200 - stary

ocenił(a) film na 10
patryk250

film ma już 10 lat, więc do najmłodszych nie należy, ale jak na 2004 rok, efekty specjalne były bardzo dobre :)

ocenił(a) film na 6
patryk250

Terminator 2 jest z 1991 a efekty specjalne przebijają nawet dzisiejsze megaprodukcje.

ocenił(a) film na 9
knocun1

Wiesz,że ty praktycznie to samo napisałeś 19 września 2014 co nie?Nie powtarzaj się.

ocenił(a) film na 6
patryk250

No właśnie zauważyłem, eh ta pamięć, jednak ta strona nie pozwala na usuwanie swoich komentarzy.

ocenił(a) film na 6
patryk250

Terminator 2 jest z 1991, a efekty za bardzo nie odstają o tych

qwerty888

To zrób lepsze efekty specjalne jak taki mądry jesteś.

ocenił(a) film na 9
matix457

Zgodze sie kolego, ze film ma z pewnoscia za niska ocene. Mnie ta czesc zawsze urzekala i z checia ogladalem ja na nowo, tak jak chociazby i wczoraj na AXNie. 1 i 3 czesc rowniez swietne, ale ta zdecydowanie top1. Nie przepadam za produkcjami Marvela, ktore sa tworzone na podstawie komiksow, ale spider mana uwazam za bardzo dobry film. Momentami nawet i wzruszal widza :)

ocenił(a) film na 7
matix457

filmweb zdecydowanie nie jest wyrocznia. spojrz jak smiesznie malo filmow uzytkownicy oceniaja na 8 i wiecej... Chyba nawet nie ma 50 takich w rankingu. 6.7 to na filmwebie wysoka ocena.

ocenił(a) film na 9
matix457

jak dla mnie najlepszy superhero movie ever

ocenił(a) film na 8
matix457

Mi jednak 3ka najbardziej przypadła do gustu, ale dwójka za pojedynek spidera z octopusem na pędzącym pociągu depcze jej mocno po rajtkach, to było niesamowite widowisko

ocenił(a) film na 8
matix457

W 2005r średnia filmu była 7,7 niestety doszli nowi użytkownicy i spadło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones