PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743233}

Spider-Man Uniwersum

Spider-Man: Into the Spider-Verse
8,0 91 276
ocen
8,0 10 1 91276
8,4 45
ocen krytyków
Spider Man Uniwersum
powrót do forum filmu Spider-Man Uniwersum

Film zapowiadał się ciekawe, ale już od pierwszych minut zauważyłem, że z frameratem jest coś nie tak.
W połowie przestałem oglądać, bo zaczęła mnie boleć głowa i już nie mogłem.
W internecie znalazłem informacje, że był to zabieg celowy. Szkoda, bo gdyby nie te zabawy z frameratem film wyglądał by znacznie lepiej.
Miałem wrażenie, że oglądam pokaz slajdów a nie animacje. Jak granie w jakiegoś shootera z 15FPS'ami. Jakoś nie mogłem się skupić na tym co się dzieje, bo miałem wrażenie, że ktoś wyciął połowę klatek w filmie.
Ktoś ma podobne odczucia?

soptless

Też mam wrażenie jakby momentami animacja cięła, co zdumiewające w 2019 i obecnej technologii...

ocenił(a) film na 1
soptless

Po 1 to nie film tylko bajka dla dzieci, a po 2 masz rację, jest to animacja w 15fps co totalnie przeszkadza, nie wiem może Marvel chciał zaoszczędzić pieniędzy, ale z 2 strony to cała animacja to tandeta

soptless

o to, to, tez nie moge na ten film patrzec ocznie i technicznie. Meczy mnie ta poklatkowosc. Wydaje mi sie, ze w trailerach tego nie bylo.
Meczy mnie tez to mieszanie animacji komputerowej z 2d czy jak to nazwac. Raz czy dwa jest ok, ale caly czas jednak rozbija ogladanie tak jak rozbija cos zle wydrukowanego w ksiazce. Widze jednak, ze dzieciakom sie podoba. Nie od dzis wiaodmo, ze perceprcja mlodszy-starszy jest inna oraz, ze zmienia sie pokoleniowo.
Ja jestem z pokolenia, gdzie film Polnocopolnocny zachod byl dla mnie wolny, ale za to takie narracje wizualne jak wlasnie ten Spidi, Krol Artur najnowszy czy ST Discovery mnie mecza i sa dla chaotyczne w odbiorze...
Film ogolnie rozbawial mnie dosc czesto, smialam sie lepiej niz na niejednej zamierzonej komedii. Tak powinien wygladac Deadpool z zartami, a nie beznadziejne sekso,gejowskie belkotliwe teksciki...

ocenił(a) film na 4
soptless

Moim zdaniem strasznie przesadzona ocena filmu nie zasługuje na tak wysoką note

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones