PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9695}
6,7 336 186
ocen
6,7 10 1 336186
6,1 27
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum filmu Spider-Man

Ze spider manów, nke wiem po co robią jego poróby, jak on jest tylko Jeden! Cudowny i tyle w temacie ;)

ocenił(a) film na 9
JadziaSmosarska

Zgadzam się w stu procentach.

ocenił(a) film na 10
Mechanik_Wielki

Dobrze wiedzieć, że jest jeszcze ktoś kto podziela moje zdanie :)

ocenił(a) film na 9
JadziaSmosarska

Bardzo żałuję, że nie wyszła kontynuacja Spidermana z Tobim Maguire'em, jak planowano. Zamiast tego, otrzymujemy przeciętne podróby, gdzie liczą się efekty specjalne, a nie sam przekaz, choć w starym spidermanie też uważam efektów specjalnych nie brakowało. Ale oprócz nich była niesiona też konkretna treść. Film nie prędko zostanie przebity.

ocenił(a) film na 10
Mechanik_Wielki

Szczerze powiedziawszy to oryginał zawsze będzie najlepszy, dlatego nie rozumiem po co robić podróby :/ Ale cóż, jako widz możemy tylko na takie rzeczy patrzeć ze smutkiem.

JadziaSmosarska

Nowe wersje zawsze warto robić, jeśli ma się na nie pomysł (wiele remake'ów przebija oryginały), a starym filmem nadal możesz cieszyć się tak samo. Oczywiście zgadzam się, że dwa pierwsze Spider-Many Raimiego najlepsze jak dotychczas, głównie dzięki charakterowi, które posiadały i muzyce Elfmana, która jest mocno niedoceniana... jak dla mnie spokojnie może stawać w szranki z themem Batmana Burtona.

ocenił(a) film na 8
JadziaSmosarska

Jakie podróby i jaki oryginał co ty gadasz ? TO są przecież adaptacje komiksu. Także i trylogię Raimiego można nazwać podróbą materiału źródłówego tym tokiem myślenia. To jest pierwsza i zarazem niezwykle udana filmowa adaptacja komiksu The Amazing Spider-Man. I Też jestem zdania że całą trylogia jest świetna i niezwykle przemyślana. ( Już np w pierwszym filmie mówią o Eddy'm Brocku - szkoda że już na tym etapie go nie dodali jako pobocznej postaci )

ocenił(a) film na 1
JadziaSmosarska

Nie wiem jak kogoś może kręcić takie dwa metry mułu.

ocenił(a) film na 6
JadziaSmosarska

Przecież on nie ma nic wspólnego z prawdziwym spidermanem XD Tom Holland najbardziej dał radę. Spiderman to przede wszystkim był nastolatek a nie jakiś podstarzały przegryw.

ocenił(a) film na 10
Remik1230

Też myślę że Tom Holland dobrze zagrał Spider-Mana

ocenił(a) film na 6
Savage_filmaniak

Tobey mimo sentymentu do całej trylogii był spidermanem dość miernym nie mającym zbyt wiele z komiksowa wersja.

ocenił(a) film na 9
Remik1230

Tobey najlepszy spiderman potem ten najnowszy a najgorszy to garfield to był tak beznadziejny spiderman, że szok

1253_1642

Akurat Garfield był moim zdaniem najbardziej wyluzowanym spider-manem i wydaje mi się, że pasowało to do komiksów. Dostał taki sobie scenariusz, ale moim zdaniem i tak lepszy niż Tom Holland, który jakkolwiek to nie zabrzmi jest spider-manem mocno pod Avengers i cały urok tego uniwersum gdzieś przepadł… (nawet nie dostaliśmy orginu przemiany, oscorp, No prawie nic nie ma oprócz głównego bohatera co go wiąże z historią. A za nią przede wszystkim uwielbiam te uniwersum.

ocenił(a) film na 9
JadziaSmosarska

Zgadzam sie bo jestem zaraz po seansie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones