PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835409}

Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"

Spiral: From the Book of Saw
4,5 10 110
ocen
4,5 10 1 10110
3,5 10
ocen krytyków
Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"
powrót do forum filmu Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"

Bardzo słaby ten nowy rozdział serii Piła. Kto jest mordercą to już można po 10 minutach przewidzieć. Obstawiłem i zgadłem, ale twórcy zbytnio nie wysilili się żeby "ukryć" twist z mordercą w filmie. No słabo.

ocenił(a) film na 2
Tomashi_2

Przecież to jest jakaś parodia Piły. Szkoda bo miałem nadzieję na coś fajnego.

ocenił(a) film na 3
Tomashi_2

Twist twistem, ja nie byłem pewien do końca, podejrzewałęm nawet ojca, ale to nie powino być największym zarzutem.
Gra aktorów - mocno poniżej przyzwoitego poziomu; wypowiadane kwestie - ciągłe niggerskie wstawki i przeklinanie; muzyka z pierwszej połowy filmu to dno psujące klimat (rap, k...??); pułąpki też jakieś takie nieprzekonujące. Słabiuteńko.

xxadrianxx

Pułapki nieprzekonujące? Sieczenie szkłem? Siekiera przecinająca rdzeń kręgowy? Urwanie samemu sobie języka?

ocenił(a) film na 3
Gats_2

Nie chodziło mi o pomysłowość, a raczej wykonanie - słabiutkie vfx wg mnie.

Tomashi_2

No nie do końca, ja podejrzewałem ojca - komisarza Banksa.

ocenił(a) film na 5
Gats_2

No bez jaj...

Tomashi_2

"5/10 to i tak za dużo". To daj mniej! Od pięciu jest skala?

ocenił(a) film na 7
Tomashi_2

No sami k .....a znawcy filmu i nie takie im słabiutkie scenariusze już w wieku 10 lat po głowach latały. Boże co za syfiaste forum na filmwebie jest teraz ,zawsze było słabe ale teraz wypowiedzi znawców są jakby każdy był Kieślowskim i Polańskim w jednej osobie !!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones