PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618687}

Spotkanie

The Encounter
7,0 7 589
ocen
7,0 10 1 7589
Spotkanie
powrót do forum filmu Spotkanie

przypominam, że są na Filmwebie, gdzie ocenia się FILMY. To znaczy reżyserię, grę aktorską, scenariusz, zdjęcia, muzykę, scenografię...

Ten film jest co najwyżej poprawny, w dodatku oparty na banalnym, przewidywalnym schemacie, którego wymowa chwilami wygląda na parodię chrześcijaństwa w jego najprymitywniejszej postaci. Te wszystkie "mam dla was plan", "jestem święty, więc muszę karać grzech" (każąc mordować dzieci). Gdyby to brać na poważnie, to jest to przecież obrzydliwe moralnie.

Każdy człowiek jest inny... ale nie mam zamiaru Ci tego tłumaczyć, bo tego dzieci uczą się w podstawówce... wyjeżdżanie przez Ciebie z takimi pustymi frazesami, świadczy tylko i wyłącznie o Twoim poziomie intelektualnym.

użytkownik usunięty
cinus80

Dziękuję za podbicie wątku.

Jeśli tylko na tym Ci zależy, to proszę bardzo :) ale jednocześnie współczuję :)

użytkownik usunięty
cinus80

Ponownie dziękuję.

"przypominam, że są na Filmwebie, gdzie ocenia się FILMY. To znaczy reżyserię, grę aktorską, scenariusz, zdjęcia, muzykę, scenografię..."
O co Tobie chodzi, człowieku? Zakręciłeś się w swej krytyce jak świński ogon. Przecież ludzie ocenili film. Czemu jest miliony ludzi wierzących, że gdzieś tam są jakieś ufoludki co to przylecą ze swoją wiedzą i nas "zbawią", zaś gdy ktoś choćby zająknie się o naszym Zbawicielu to jest opluwany i żąda się od niego dowodów? Ano dlatego, że ludzie mają już tak zrypane dekle nieustanną nagonką na chrześcijaństwo, a zwłaszcza na Kościół katolicki, że bezwładnie się temu poddają, a nawet uważają to za modne.

"Nie, film ocenia się kryteriami filmowymi, bo to, czy ktoś się przestraszył świadczy głównie o jego "strachliwości", wieku, rozwoju emocjonalnym itp., a dużo mniej o filmie"
Tu już w ogóle szkoda na Ciebie klawiatury, ale napiszę: z tego by wynikało, że wrażliwość na treść horrorów to strachliwość, zatem to jakiś psychiczny defekt widza; podobnie zapewne gdy ktoś ma poczucie humoru i śmieje się na komedii to też nie świadczy o filmie, tylko jego wrażliwości na humor. To po co więc w ogóle kręcić filmy?

ocenił(a) film na 10

Czy mogę spytać, w czym problem? Co kto lubi. I byłoby nudne, nawet nieco dziwne; gdyby wszyscy którzy widzieli ten filn - dali mu 'Jak na zawołanie i tym samym głosem, jedną i tą samą ocenę. Przecież nie ma możliwości, żeby 'wszyscy / jak i każda'y z osobna jednomyślnie piali z zachwytu na samą wzmiankę o "Gwiezdnych wojnach", "Ojcu chrzestnym", "Batmanie i Robinie", czy "365 dniach".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones