PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477521}

Sprośny film

Dirty Movie
3,5 1 126
ocen
3,5 10 1 1126

Sprośny film
powrót do forum filmu Sprośny film

Jestem jednym z tych co starają się obejrzeć film do końca... muszę przyznać że to bolało...
Film jest przepełniony kiczowatymi kawałami które są tak stare, że nawet nie śmieszą. Napisałem film ale do końca nie jestem pewien czy można to nazwać filmem. Uważam że to jest obraza dla wszystkich filmów typu "Movie" (tzn. Scary Movie, Date Movie, Disaster Movie, Onion Movie itp). Jest to seria kiepskich żartów poprzeplatana takimi małymi przerywnikami filmu (bo na pewno nie jest na odwrót). Prawdopodobnie pozbawiony jakiejkolwiek fabuły. Ja osobiście zakatalogowałem to jako film klasy C czyli oglądasz na własne ryzyko ;)
Ocena: 1/10

ocenił(a) film na 1
leszek_kw

Też jestem jednym z tych którzy starają się skończyć film, ale nie wytrzymałem. Uważam, że najlepsze w tym filmie jest tylko i wyłącznie plakat :P

leszek_kw

Niewytrzymałem 10 minut! To nawet nie jest film tylko G.O.W.N.O. chorych psychicznie ludzi, zmarnowałem tylko na to kase.

ocenił(a) film na 2
leszek_kw

zgadzam się z poprzednikami. Żenada!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones