PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9737}

Stan łaski

State of Grace
7,3 7 148
ocen
7,3 10 1 7148
Stan łaski
powrót do forum filmu Stan łaski

Doskonały film, ale dzięki roli Gary Oldmana, który w tej roli przeszedł samego siebie. Najlepsza rola Oldmana z wszystkich dotychczasowych!!!

ocenił(a) film na 4
31marcin

W Leonie zawodowcu to był prawdziwy Oldman - świr, tutaj szału nie było. Sorry, kontestuję ten film z uwagi na nieco nudnawą i przewidywalną akcję, co przy tej obiecującej obsadzie trchę zaskakujące

ocenił(a) film na 10
homersims

..dlatego napisałem najlepsza rola z dotychzasowych (Stan Łaski 1990 a Leon Zawodowiec 1994) !!! ??? Prawda? Chronologia chyba zachowana.

ocenił(a) film na 4
31marcin

ok, ale przyznasz , że "EEEEEEEveryoneeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" było Oldmanowo- rewelacyjne ;)

ocenił(a) film na 10
homersims

... tak przyznaję Ci rację! W Leonie zawodowcu Oldman zagrał psychola jakich mało. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
31marcin

Wedlug mnie w "True Romance" byl lepszy, chociaz tutaj nic mu zarzucic nie mozna, byl rewelacyjny... Chyba wogole mial dobry poczatek lat 90....

31marcin

A moim zdaniem tutaj zagrał lepiej. W "Leon Zawodowiec" wydawał mi się taki trochę "przerysowany".

homersims

Weź pod uwagę że ten film był zrobiony o prawie 5 lat wcześniej niż Leon . Ponadto Leon jest bardziej umowny i przerysowany jak komiks . A ten film miał być realistyczny co ogranicza środki wyrazu gry aktorskiej.

ocenił(a) film na 7
31marcin

Generalnie Oldman niemal wszędzie jest najlepszy. Choć Penn jest tu również niezły.

ocenił(a) film na 8
31marcin

Oldman wymiata,film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8
simon3333

Jest film, w którym Oldman pokazuje, że jest jednym z najlepszych na świecie. Tym filmem jest "Drakula" Coppoli.

ocenił(a) film na 8
Mbajgr

Tu też fajnie wypadł :)
http://www.youtube.com/watch?v=CDJ8ocSN5GE

ocenił(a) film na 9
Mbajgr

dokładnie!!! Drakula to moja ulubiona rola Oldmana....nikt nie zagrałby tego lepiej!

ocenił(a) film na 8
31marcin

Najbardziej lubię jego małą rolę, za to wielką kreację w "Prawdziwym romansie". W "Stanie łaski" też był znakomity.

ocenił(a) film na 9
31marcin

Lubię go też za rolę w Krwawy Romeo. Polecam.

ocenił(a) film na 8
orkosky

Oldman to mistrz jest niesamowity kazda jego rola to perelka

ocenił(a) film na 6
31marcin

No to ja polecam "Sid i Nancy"

ocenił(a) film na 7
31marcin

To był jego początek i nie miał przedtem wielu ról

ocenił(a) film na 6
31marcin

Tu jest dość jednowymiarowy jednak, jego postać nie ma ani chwili refleksji nad tą beznadzieją, w którą popada i tylko przez cały film szaleje i jego bohater nic a nic się nie zmienia. To nie jest zwyczajnie specjalnie ciekawie napisana postać. Przypomina mi się Jeremy Renner z "The Town", gdzie tam jego bohater też zbyt prawilny był i miał skłonność do przemocy, ale również to rozdarcie między kumplem a dzielnicą, starał się zrozumieć inny punkt widzenia. Tutaj Oldman to degenerat, który tylko stacza się bardziej z każdą sceną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones