PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9741}

Stanley i Iris

Stanley & Iris
7,0 2 536
ocen
7,0 10 1 2536
6,0 3
oceny krytyków
Stanley i Iris
powrót do forum filmu Stanley i Iris

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 6

bezwiednie komiczne, iż ona przyjmuje oświadczyny dopiero wtedy, kiedy on uczy się czytać, kupuje dom z sześcioma sypialniami, wyrabia ubezpieczenie i karty kredytowe.. zarówno ta końcówka, jak i początkowa scena poznania - poniekąd mapująca, określająca współrzędne, w podtekście symboliczna - w której ona traci torebkę, dokumenty, portfel, zegarek, okulary, różaniec i zdjęcia swoich dzieci sprawia, że nie wróżę temu małżeństwu świetlanej przyszłości, ale daj boże zdrowie, niech się darzy..

ocenił(a) film na 5
Westernik

Trudno jest przyjąć oświadczyny, które nie miały miejsca. Zazwyczaj można przyjąć je dopiero po fakcie oświadczenia się przez drugą stronę.

Proszę się nad tym zastanowić, czy to w ogóle jest możliwe, panie westernik. Przyjąłby Pan moje wyrazy uznania pańskiej inteligencji oraz bystrości umysłu, jeżeli te w ogóle nie zaistniałyby w rzeczywistym świecie i prawdopodobnie nigdy w tej sprawie się do Pana nie zwrócę?

ocenił(a) film na 6
goodfiles26

uu, czepianko? ja wprawdzie rzeczywiście obserwuję u siebie jakieś zaczątki afazji ostatnio, ale to właśnie ostatnio - tymczasem wpis jest sprzed lat wielu. na pewno zaś z czasów, w których owych zaczątków nie było. zatem więc polecam ci jeszcze raz wsłuchać się w dialog merylki i roberta z końcowej sceny powyższego filmu..

ocenił(a) film na 6
goodfiles26

pardąsik, nie merylki, a jane oczywiście - merylka występowała z robercikiem w innym jeszcze filmie.. long live afazja!

ocenił(a) film na 5
Westernik

No, ok, wytrzeźwiej. Piłeś, nie pisz. Itd.

ocenił(a) film na 6
goodfiles26

nie bardzo rozumiem komentarz? czy w ten wysoce wysofistykowany sposób chcesz mi powiedzieć, że się pomyliłeś i przepraszasz? bo byłoby to bardzo jednak ładne, przyznasz, tak się do przeoczenia własnego przyznać..

a czekając na odpowiedź na moje pytanie, spróbuję odpowiedzieć na twoje: tak, przyjąłbym coś czego de fakto nie ma. po prawdzie robię tak dwudziestego ósmego dnia każdego miesiąca. to się nazywa wypłata.

dziękuję, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Westernik

Albo ta scena jak zobaczyła te maszynę zdobył dopiero wtedy jej zainteresowanie gdy zauważyła że on nie jest gapą.

ocenił(a) film na 6
zero99

sceny nie pamiętam, ale to ją poniekąd usprawiedliwia - a przynajmniej pozwala odrobinkę zrozumieć - no bo kto by tam chciał tam z jakąś gapą tam..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones