PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31763}

Star Trek X: Nemesis

Star Trek: Nemesis
6,7 9 773
oceny
6,7 10 1 9773
6,0 3
oceny krytyków
Star Trek X: Nemesis
powrót do forum filmu Star Trek X: Nemesis

Niedoceniony Nemesis

ocenił(a) film na 9

Nie będę się rozpisywał, bo nie mam na to czasu i ochoty, a i pora nie należy do najlepszych, jednak postaram się zwięźle i krótko opisać dlaczego moim zdaniem film ten jest rewelacyjny.

Największe plusy:
- Rewelacyjna muzyka
- Wykorzystanie na większą skalę efektów specjalnych ale nie przytłoczenie nimi
- Ciekawa postać Shinzona
- Zderzenie Enterprise z Remańskim Okrętem Bojowym
- Nowa broń

Największe minusy:
- Bzdurne momenty w fabule
- Przemowa Picarda na weselu.

Ogólnie wbrew opiniom oceniam ten film b.wysoko. Kinowe Star Treki są bardzo nierówne-jeden wspaniały inny gorszy a kolejny z niewykorzystanym potencjałem co boli. Mimo to 9/10.

ocenił(a) film na 10
emillo97

Jak dla mnie Nemesis to najlepszy Star Trek z załogą Piccarda ;).

ho11ywood

First Contact lepszy moim zdniem :)

użytkownik usunięty
THFC

Moim zdaniem Nemesis był jednak lepszy niż First Contact.

ocenił(a) film na 8
emillo97

Jak dla mnie jeden z najlepszych i najmroczniejszych filmów serii. Czołówka obok TMP i Gniewu Khana.

ocenił(a) film na 6
emillo97

Aż tak entuzjastycznie to bym nie podchodził do tego filmu, ale zgodzę się co do muzyki i szczególnie nie nachalnych efektów.

ocenił(a) film na 8
emillo97

Również się zgadzam. Obejrzałem wszystkie po kolei i ten najbardziej mi się podobał.

ocenił(a) film na 7
emillo97

Pierwszy i ostatni film TNG który czuł się jak prawdziwy film a nie przerośnięty odcinek. Jednak nielogiczny rozwój wydarzeń rzuca cień na jego wiarygodność. Dlaczego Shinzon chciał zniszczyć Ziemię? Co mu zrobiła federacja? Za cel powinien wziąć sobie Remulus i jego mieszkańców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones